Warsztaty.Yanosik.pl Blog

04.03.2024

Lakierowanie motocykla - ile kosztuje i co obejmuje?

Malowanie motocykla to proces niezwykle pracochłonny, ale efekt zdecydowanie jest wart każdej godziny pracy! Sprawdźcie, na czym polega lakierowanie motocykla, ile to kosztuje i co można zrobić samodzielnie.
01.03.2024

Deska rozdzielcza samochodu - krótki przewodnik

28.02.2024

Lakierowanie proszkowe samochodu - na czym polega?

26.02.2024

Lakierowanie felg - to musisz wiedzieć

Lakierowanie felg samochodowych to świetny sposób na przywrócenie im estetycznego wyglądu, a także zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Czy taką czynność można przeprowadzić samodzielnie, czy lepiej zlecić ją profesjonalistą? Odpowiedź znajdziecie w lekturze naszego poradnika!
23.02.2024

Czym jest regeneracja części samochodowych?

A gdyby tak… dać zużytym częściom samochodowym drugie życie? To możliwe! Dzięki regeneracji części samochodowych mogą one działać sprawnie jeszcze przez długi czas! Na czym polega ten proces? Czy wszystkie elementy można regenerować? Sprawdźcie!
21.02.2024

Oryginalne części samochodowe czy ich zamienniki?

Odwieczny dylemat każdego właściciela pojazdu – naprawiać auto z oryginalnymi częściami i zapłacić więcej, czy wybrać zamienniki, które są tańsze? Pomożemy Wam zdecydować! Zajrzyjcie do naszego poradnika i dowiedzcie się, co wybrać – oryginalne części czy ich zamienniki.
19.02.2024

Oklejanie samochodu folią - wszystko co musisz wiedzieć

Oklejanie folią aut to metoda, która zyskuje na popularności. . Przeczytajcie nasz poradnik i dowiedzcie się wszystkiego, co najważniejsze o oklejaniu folią pojazdu.
16.02.2024

Ozonowanie samochodu - czy ma sens?

To coraz powszechniejsza usługa, którą świadczą warsztaty samochodowe. Ozonowanie jest formą skutecznej dezynfekcji pojazdu, dzięki czemu poprawie ulega komfort jazdy oraz bezpieczeństwo. Jak wygląda proces ozonowania i jak często należy go przeprowadzać? Dowiedzcie się z naszego poradnika!
07.02.2024

Naprawa trzeciego światła stopu

Trzecie światło stop jest bardzo pomocne, bowiem informuje o hamowaniu, kierowców jadących za Waszym pojazdem. Nie jest ono obowiązkowe, ale też nie zabronione i znajduje się w większości samochodów. Co zrobić, gdy ulegnie awarii? Sprawdźcie!