search

 

15.11.2020

Zobacz więcej, czyli kilka słów o pielęgnacji szyb samochodowych

Jeśli dbasz o bezpieczną podróż autem, to na pewno zwracasz uwagę na dostosowanie prędkości do panujących warunków, zapięte pasy oraz dobrze ustawione oświetlenie. Czy pamiętasz jednak o odpowiedniej widoczności? Jeśli nie, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!
06.11.2020

Najlepsi mechanicy z Trójmiasta? Wiemy, gdzie ich szukać!

30.10.2020

Przegląd techniczny po nowemu? Sprawdź, co przewiduje projekt ustawy!

23.10.2020

Oddaj auto w dobre ręce - TOP 10 mechaników z Krakowa

Szukasz warsztatu samochodowego najbliżej miejsca zamieszkania? A może jesteś w Krakowie tylko przejazdem, ale pilnie potrzebujesz konsultacji specjalistów? Niezależnie od tego, co sprawia, że poszukujesz namiarów na dobry auto serwis - znajdziesz je właśnie tutaj!
15.10.2020

Zmiana opon. Dlaczego powinieneś o niej pamiętać?

Brak czasu, kolejki w zakładach wulkanizacyjnych, a nawet pandemia koronawirusa. To wszystko może sprawić, że nie zmienisz opon w terminie. Mimo wszystko zachęcamy, abyś znalazł choć chwilę na wizytę u wulkanizatora. Dlaczego to takie ważne? Przeczytaj!
09.10.2020

Gdzie znaleźć dobrego mechanika w Warszawie? Podpowiadamy!

Warszawa, jak przystało na stolicę, oferuje swoim mieszkańcom szeroki wachlarz usług. Nie brakuje wśród nich oczywiście warsztatów samochodowych, specjalizujących się w wielu różnych dziedzinach. Który z nich jest jednak najlepszy?
02.10.2020

Holowanie samochodu - jak powinno wyglądać?

Czeka Cię holowanie? Masz linę, hak, a nawet chętnego kierowcę, który pomoże Ci w transporcie auta do najbliższego warsztatu samochodowego? Doskonale! Ale co dalej? Podpowiadamy!
24.09.2020

Najlepszy serwis samochodowy w Poznaniu? Sprawdź TOP 10 według kierowców!

O tym, że dobry mechanik jest na wagę złota, wie niemal każdy właściciel samochodu. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie listę 10 najlepszych warsztatów w Poznaniu. Sprawdź!
07.08.2020

Dym z rury wydechowej - co oznacza?

Nie zawsze wydobywający się z rury wydechowej dym zwiastuje kłopoty. Jeśli jest on bezbarwny prawdopodobnie nie mamy powodu do zmartwień. Co jednak, jeśli ma on kolor niebieski czy czarny?
17.06.2020

Kiedy amortyzatory są do wymiany?

Podczas jazdy autem można zauważyć pewne zmiany, które świadczą o zużyciu amortyzatorów. Jakie znaki mówią nam o tym, że trzeba odwiedzić mechanika? Dlaczego amortyzatory wymienia się parami i jak długo wytrzymują? W tym artykule odpowiadamy na tego typu pytania, oraz radzimy co zrobić podczas wystąpienia problemów z amortyzatorami.
Wierszy na stronę
1 - 9 z 16