search

 

24.09.2020

Najlepszy serwis samochodowy w Poznaniu? Sprawdź TOP 10 według kierowców!

O tym, że dobry mechanik jest na wagę złota, wie niemal każdy właściciel samochodu. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie listę 10 najlepszych warsztatów w Poznaniu. Sprawdź!
07.08.2020

Dym z rury wydechowej - co oznacza?

17.06.2020

Kiedy amortyzatory są do wymiany?

03.06.2020

Wymiana oleju i płynów w aucie. Kiedy udać się do mechanika?

Brak kontroli nad płynami w samochodzie może doprowadzić do wielu kosztownych napraw. Warto zatem sprawdzać ich poziom, a co jakiś czas dokonać ich wymiany. Co należy regularnie sprawdzać i kiedy wymagana jest wizyta u mechanika?
22.05.2020

Klimatyzacja w aucie - jak o nią dbać?

Wielkimi krokami zbliża się sezon letni, a wraz z nim upalne dnie. Dlatego warto już teraz pomyśleć o swojej klimatyzacji w aucie i sprawdzić jej działanie. W naszym poradniku otrzymasz komplet informacji o tym jak dbać o klimatyzację w samochodzie, jak często ją czyścić i serwisować oraz gdzie znaleźć uczciwego mechanika w przypadku konieczności jej naprawy.
08.05.2020

Mechanik z dojazdem do klienta. Znajdziesz go w Yanosik Warsztaty!

Wystartowaliśmy z kolejną funkcją, która ma szczególne znaczenie w dobie epidemii koronawirusa w Polsce. Zarówno w aplikacji Yanosik, jak i na naszej stronie warsztaty.yanosik.pl można wśród wszystkich warsztatów odfiltrować te, które oferują opcję door-to-door. Zatem mechanik z dojazdem do klienta jest teraz w zasięgu ręki naszych użytkowników.
16.01.2020

Spowiedź mechaników. Oto cała prawda o warsztatach samochodowych

Po czym rozpoznać rzetelnego mechanika? Jakie sekrety skrywają specjaliści trudniący się naprawą aut? Czy kobiety to faktycznie słaba płeć jeśli chodzi o mechanikę? Na tego typu pytania odpowiedzieli... sami mechanicy.
28.10.2019

Kierowcy wybrali najlepsze warsztaty samochodowe w Warszawie [TOP 5]

W jakim miejscu na mapie Warszawy można z czystym sumieniem zostawić auto do naprawy? Gdzie nie natkniemy się na nieuczciwego mechanika, który nie dołoży nam dodatkowych zmartwień? Wszystko zostało rozstrzygnięte przez samych kierowców. Oto TOP 5 najlepiej ocenianych warsztatów samochodowych w stolicy Polski.
08.08.2019

Mechanicy w Polsce pod czujnym okiem kierowców aplikacji Yanosik

Wystartowała nowa usługa w aplikacji Yanosik, w ramach której użytkownicy będą mogli oceniać jakość usług wykonywanych przez mechaników. Co więcej, kierowcy sprawdzą warsztaty w najbliższej okolicy, a aplikacja poprowadzi ich do konkretnego warsztatu.
Wierszy na stronę
1 - 9 z 9