search

 

19.03.2021

Kasacja czy naprawa? Odwieczny dylemat

Kasacja czy naprawa, to odwieczny dylemat kierowców, których auta uległy poważnym uszkodzeniom. Zmiażdżona chłodnica, wyrwana blacha czy połamana od wybuchu deska rozdzielcza bardzo często mogą być przyczyną stwierdzenia szkody całkowitej. Wówczas właściciel samochodu staje przed ważnym wyborem – kasować czy naprawiać? Sprawdź, co się bardziej opłaca i na czym to polega.
24.02.2021

Klimatyzacja - jak rozpoznać, że czas na serwis? Podpowiadamy!

05.02.2021

Intercooler – czym jest i za co odpowiada w Twoim aucie?

27.01.2021

TOP 5 - Najlepsi mechanicy w Krakowie

Jesteś z Krakowa lub okolic? A może akurat tam zepsuł się Tobie samochód i wymaga rzetelnego sprawdzenia? Nie jedź do pierwszego lepszego warsztatu, sprawdź w Yanosik jakie są najlepsze w Twojej okolicy!
15.11.2020

Zobacz więcej, czyli kilka słów o pielęgnacji szyb samochodowych

Jeśli dbasz o bezpieczną podróż autem, to na pewno zwracasz uwagę na dostosowanie prędkości do panujących warunków, zapięte pasy oraz dobrze ustawione oświetlenie. Czy pamiętasz jednak o odpowiedniej widoczności? Jeśli nie, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!
06.11.2020

Najlepsi mechanicy z Trójmiasta? Wiemy, gdzie ich szukać!

Jeśli jesteś kierowcą z Gdańska, Gdyni lub Sopotu, to ten tekst jest właśnie dla Ciebie! Na podstawie opinii innych zmotoryzowanych mieszkańców Trójmiasta przygotowaliśmy ranking 10 najlepszych mechaników z okolicy. Sprawdź!
30.10.2020

Przegląd techniczny po nowemu? Sprawdź, co przewiduje projekt ustawy!

W ostatnich dniach świat motoryzacji obiegła informacja o nowych przepisach regulujących przeprowadzanie przeglądów technicznych pojazdów. Czego już w przyszłym roku mogą spodziewać się właściciele aut?
23.10.2020

Oddaj auto w dobre ręce - TOP 10 mechaników z Krakowa

Szukasz warsztatu samochodowego najbliżej miejsca zamieszkania? A może jesteś w Krakowie tylko przejazdem, ale pilnie potrzebujesz konsultacji specjalistów? Niezależnie od tego, co sprawia, że poszukujesz namiarów na dobry auto serwis - znajdziesz je właśnie tutaj!
15.10.2020

Zmiana opon. Dlaczego powinieneś o niej pamiętać?

Brak czasu, kolejki w zakładach wulkanizacyjnych, a nawet pandemia koronawirusa. To wszystko może sprawić, że nie zmienisz opon w terminie. Mimo wszystko zachęcamy, abyś znalazł choć chwilę na wizytę u wulkanizatora. Dlaczego to takie ważne? Przeczytaj!
09.10.2020

Gdzie znaleźć dobrego mechanika w Warszawie? Podpowiadamy!

Warszawa, jak przystało na stolicę, oferuje swoim mieszkańcom szeroki wachlarz usług. Nie brakuje wśród nich oczywiście warsztatów samochodowych, specjalizujących się w wielu różnych dziedzinach. Który z nich jest jednak najlepszy?
Wierszy na stronę
1 - 9 z 20