P.H.U. Gniezno

Zdjęcie zastępcze
3,4

P.H.U.

Dalki 7A, 62-200 Gniezno
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
auto...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (5)
3,4
zdjęcie użytkownika
reciu000
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
burlik
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo drogi serwis, a z naprawami różnie bywa. Wróciłem kiedyś na poprawę, na szczęście bez problemu poprawili swój błąd.
zdjęcie użytkownika
marcinnawrotek
powyżej 3 miesięcy temu
Najlepszy warsztat w okolicy , a byłem w wielu , pełen profesjonalizm , podejście do klienta oraz diagnoza i naprawa 5 gwiazdek to za mało .
zdjęcie użytkownika
szykam
powyżej 3 miesięcy temu
Nie trafiona diagnoza! I uparcie stawiają na swoje! Mimo ze wracasz ciagle z tym samym problemem. Pan „kasujący",wydający samochód- arogancki, przemądrzały. Brak informowania o kosztach naprawy (mimo ze prosisz o telefon) nie zadzwoni. Ceny brane z kapelusza. W autoryzowanym serwisie dopiero postawili trafna diagnozę i usunęli usterkę! Zastanówcie się jak chcecie do bakary oddać auto- Zapłacicie w ASO tyle samo albo mniej! Żenada.
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
27.09.2021

Jesienią pogoda na drogach potrafi zaskoczyć… ulewą! Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie deszczu

Jesienne warunki drogowe są trudne, zwłaszcza, że coraz szybciej zapada zmrok. Jednak nie to jest najgorszym, co może nam się przytrafić na trasie. Soczysta ulewa potrafi wprowadzić prawdziwy zamęt na drogach i doprowadzić do wielu wypadków, a nawet awarii samochodu. Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie ulew.
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!