CAR-TRONIC Żarówka

Zdjęcie zastępcze
3,7

CAR-TRONIC

Janowiec 18, 39-312 Żarówka
Pokaż na mapie
cart...
Pokaż adres strony
daniel...
Pokaż adres e-mail
+48 505 541 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (3)
3,7
zdjęcie użytkownika
yanosik64534914
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
ingiel
powyżej 3 miesięcy temu
Rzetelnie, uczciwie i fachowo. Konkretne naprawy przez najlepszych mechaników. Można im zaufać.
zdjęcie użytkownika
milrod8382
powyżej 3 miesięcy temu
Mają wiedzę i doskonale jej używają. Nigdy nie musiałem się martwic bo wiem że tutaj auto jest w dobrych rękach i nic nie muszę sprawdzać. Pełne zaufanie.
Blog
Artykuł
20.08.2021

Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w Wielkopolskim!

Dobry mechanik to wielki skarb, dla którego kierowca jest w stanie przejechać pół miasta, aby wykonać naprawę lub przegląd. Nie ma się co dziwić - zaufany specjalista jest w cenie, a brak stresu związanego z pozostawieniem swojego pojazdu w warsztacie jest bezcenny. Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w województwach Zachodniopomorskim, Wielkopolskim i Lubuskim. Sprawdźcie, do których warsztatów najbardziej lubicie jeździć.
Artykuł
15.10.2021

5 błędów, które niszczą Twój samochód

Dobry stan i kondycja naszego auta to podstawa, która zapewnia nam bezpieczeństwo jazdy. Jest wiele aspektów, na które nie mamy wpływu – usterki fabryczne, pogoda czy nieprzewidziane na drodze wypadki to zmienne, które nie zależą od nas. Jest jednak wiele nawyków, które możemy zmienić, aby jeszcze lepiej chronić nasze auto. Wystarczą drobne zmiany w codziennych czynnościach, aby nie niszczyć swojego pojazdu i uniknąć kosztownych, długotrwałych serwisów czy napraw. Sprawdź 5 najczęściej popełnianych błędów, które niszczą Twój samochód.
Artykuł
09.08.2021

Zmiany w przeglądzie technicznym. Sprawdź, co musisz wiedzieć

Bez ważnego badania technicznego ani rusz w trasę. Wie o tym każdy kierowca… ale czy wie również, co się zmieniło w przeglądzie technicznym w 2021 roku? Sprawdźcie wszystko, co musicie wiedzieć, aby nie zdziwić się w trakcie wizyty w stacji diagnostycznej.