AUTO PERFEKT Łężyce Głodówko

Zdjęcie zastępcze
4,8

AUTO PERFEKT

Sosnowa 2, 84-207 Łężyce Głodówko
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
michalania...
Pokaż adres e-mail
+48 600 223 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (4)
4,8
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
18.03.2022

Zdradzamy 8 trendów w branży motoryzacyjnej, które zagrażają warsztatom samochodowym

Nowe technologie mogą naprawdę mocno zrewolucjonizować branżę napraw samochodowych. Obserwujemy już od dawna, jak wpływają na sposób budowy pojazdów, ich zasilania oraz właśnie naprawę. W jaki sposób warsztaty samochodowe mogą zareagować na zmieniające się potrzeby klientów, którzy są właścicielami nowoczesnych aut? Naprawa takich pojazdów wymaga również dużych inwestycji w odpowiednio innowacyjne narzędzia. Niektóre warsztaty mogą sobie z tym nie poradzić. Poznajcie 8 trendów w branży motoryzacyjnej, które utrudniają pracę mechanikom.
Artykuł
07.01.2022

Zdradzamy zimowe triki, o których lepiej zapomnieć, niż z nich korzystać

Zima utrudnia życie kierowcom, którzy szukając łatwego sposobu na przygotowanie auta do jazdy, korzystają z trików mogących raczej zaszkodzić, aniżeli pomóc. Często są one przekazywane z pokolenia na pokolenie, a nieświadomi ich przeterminowania kierowcy wciąż z nich korzystają. Sprawdź, czego nie robić zimą, zwłaszcza względem nowoczesnych aut.
Artykuł
16.05.2022

Pasek rozrządu znów na topie!

Jeszcze niedawno pasek rozrządu był uznawany za niechcianą część, a na jego zastępstwo zaczęto montować rozrządy łańcuchowe. Producenci chcieli stworzyć jednostki bezobsługowe, które po 200-300 tys. km należy wymienić, a nie naprawić. Okazało się jednak, że paski rozrządu mają swoje zalety, a tańsze rozrządy łańcuchowe wytrzymują krócej niż paski.