BRAD CAR Kozienice

Zdjęcie zastępcze
4,8

BRAD CAR

Polna 3, 26-900 Kozienice
Pokaż na mapie
brad...
Pokaż adres strony
kont...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 08:00 - 17:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (4)
4,8
zdjęcie użytkownika
maciejttom
miesiąc temu
zdjęcie użytkownika
cygan90
powyżej 3 miesięcy temu
Plusy Porządne serwisy Usługi w normalnych cenach Uczciwi mechanicy Minusy Utrudniony kontakt
zdjęcie użytkownika
pepperof920
powyżej 3 miesięcy temu
Fachowe podejście do klienta oraz dokładne wytłumaczenie jaka była przyczyna awarii auta oraz jak przebiegła jego naprawa.
zdjęcie użytkownika
uczciwy001
powyżej 3 miesięcy temu
polecam warsztat auto projekt zostało złożone i skończone po innym mechaniku, za co jestem bardzo wdzięczny całemu zespołowi firmy . Solidna i uczciwa ekipa Pozdr uczciwy001
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.