AUTO SERWIS Kraków

Zdjęcie zastępcze
4

AUTO SERWIS

Łowińskiego 7, 31-752 Kraków
Pokaż na mapie
a.sz...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (7)
4
zdjęcie użytkownika
tacin35
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
traczek
powyżej 3 miesięcy temu
Polecam fachowo i pewnie bez wymówek. Auto skończone co do minuty
zdjęcie użytkownika
mily333
powyżej 3 miesięcy temu
Zdecydowanie polecam! Jeździłem i szukałem warsztatu, który mi pomoże rozwiązać problem, którego nie potrafią inne warsztaty. Osoby pracujące tam posiadają znakomita wiedzę i potrafią rozwiązać każdy problem elektoniczno-mechaniczny. Ceny na średnim, przystępnym poziomie co jest w pełni zrozumiałe, za umiejętności trzeba zapłacić. Tak jak pisałem wcześniej tylko u nich otrzymałem rozwiązanie problemu. Związku z dużą ilością zleceń trzeba się uzbroić w cierpliwość. Fachowo i profesjonalnie!
zdjęcie użytkownika
ramcdenian
powyżej 3 miesięcy temu
Nie polecam. Ceny z kosmosu, jakość usługi tragiczna. Nachalność i chamstwo. Nie zasługują według mnie nawet na 2 gwiazdki
Zobacz więcej komentarzy4 / 7
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.