4
(7)

AUTO SERWIS

Łowińskiego 7 , Kraków 31-752
Dodaj opinię

Twoja ocena*:
Opinie o warsztacie
(7 opinii)

zdjęcie użytkownika
tacin35
rok temu

zdjęcie użytkownika
traczek
rok temu
Polecam fachowo i pewnie bez wymówek. Auto skończone co do minuty

zdjęcie użytkownika
mily333
rok temu
Zdecydowanie polecam! Jeździłem i szukałem warsztatu, który mi pomoże rozwiązać problem, którego nie potrafią inne warsztaty. Osoby pracujące tam posiadają znakomita wiedzę i potrafią rozwiązać każdy problem elektoniczno-mechaniczny. Ceny na średnim, przystępnym poziomie co jest w pełni zrozumiałe, za umiejętności trzeba zapłacić. Tak jak pisałem wcześniej tylko u nich otrzymałem rozwiązanie problemu. Związku z dużą ilością zleceń trzeba się uzbroić w cierpliwość. Fachowo i profesjonalnie!

zdjęcie użytkownika
ramcdenian
rok temu
Nie polecam. Ceny z kosmosu, jakość usługi tragiczna. Nachalność i chamstwo. Nie zasługują według mnie nawet na 2 gwiazdki

zdjęcie użytkownika
sylwyczka82
rok temu
Dziękujemy jeszcze raz Kochani za wielkie serce, pomoc i fachowość z Waszej strony dzięki Wam dojechaliśmy szczęśliwie do domu :)

zdjęcie użytkownika
hehiuka
rok temu
Naprawy poprawiane bo niedokładność w usłudze. Brak rzetelności przy umawianiu się na termin odbioru auta. Olewanie klienta. Naprawa byle jaka . Nie polecam

zdjęcie użytkownika
wewedo
rok temu
Samochód nie zapalał. Pracownicy, niedrogo, sami doholowali samochód do warsztatu. Wymiana świec, czujnika temperatury, podłączenie komputera, wykasowanie błędów. Rzetelnie, starannie i w umiarkowanej cenie. Do tego świetny kontakt z właścicielem.
Informacje

Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna.

Jesteś właścicielem? Skontaktuj się z nami!

+48 502 350 714
a.szczypka@vp.pl