Autoryzowany Serwis VW, Audi - Porsche Kraków Kraków: Autoryzowany Serwis Samochodowy

Zdjęcie zastępcze
3,9

Autoryzowany Serwis VW, Audi - Porsche Kraków

Aleja Pokoju 78, 31-564 Kraków
Pokaż na mapie
vw.k...
Pokaż adres e-mail
1222...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (11)
3,9
zdjęcie użytkownika
madelajnx3
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
adip8
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
Woj
powyżej 3 miesięcy temu
Stanowczo odradzam serwis, szanujcie swój samochód i jedzcie gdzieś indziej! Zgłosiłem się do serwisu z stukami zwieszenia w czasie pokonywania zakrętu. Zostałem poinformowany że jest to typowe (w granicach normy) dla napędu Thorsen. Problem w tym, że okazało się ze mój samochód takiego napędu nie posiada, po czym serwis stwierdził ze to właściwie nie ma znaczenia (???). Poprosiłem serwis o pisemne uzasadnienie braku podjęcia naprawy, zostałem poproszony o napisanie maila. Na dwie wiadomości wysłane w odstępie tygodnia nie dostałem żadnej odpowiedzi. Nie wiem co jest gorsze "profesjonalizm" serwisu czy jakość obsługi klienta. Szkoda że dzieje się to w marce którą tak bardzo cenie. Proszę nie dać się oszukać i odwiedzić inny serwis!
zdjęcie użytkownika
mikie1
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 11
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.