GRUPA POŁUDNIE POMOC DROGOWA 24 KRAKÓW Kraków: Mechanicy Holowanie Wulkanizacja Samochód zastępczy

5

GRUPA POŁUDNIE POMOC DROGOWA 24 KRAKÓW

Wlotowa 2, 30-668 Kraków
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
biur...
Pokaż adres e-mail
6650...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz
Umów wizytę
Transport Maszyn budowlanych - Transport samochodów osobowych, dostawczych - Transport motocykli - transport nietypowych przedmiotów -Transport pojazdów zabytkowych. Wszystkie usługi transportowe wykonujemy legalnie, bezpiecznie, profesjonalnie. Posiadamy odpowiedni sprzęt do każdego wykonywanego zlecenia. Posiadamy potrzebne w transporcie certyfikaty i zezwolenia na transport.
Opinie (1)
5
zdjęcie użytkownika
krasnal
3 miesiące temu
Szybka i skuteczna pomoc. Bardzo miła i rzetelna obsługa. Polecam.
Właściciel
Bardzo dziękujemy , polecamy się na przyszłość w kazdej kryzysowej sytuacji na drodze
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.