Salmar Auto Naprawa Lubczyna

Zdjęcie zastępcze
5

Salmar Auto Naprawa

Rurzyca Goleniowska 47, 72-105 Lubczyna
Pokaż na mapie
sal-...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 09:00 - 14:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (5)
5
zdjęcie użytkownika
witalkin
powyżej 3 miesięcy temu
Jestem bardzo zadowolony z obsługi profesjonalne i indywidualne podejscie do kazdego klienta i do kazdego auta. Polecam!!
zdjęcie użytkownika
hearny
powyżej 3 miesięcy temu
Firma zachowała się bardzo profesjonalnie w zaistniałej sytuacji i zaproponowała jak najszybszą naprawę pojazdu. Polecam wszystkim
zdjęcie użytkownika
blues13
powyżej 3 miesięcy temu
Po wielu nieudanych poszukiwaniach profesjonalnego warsztatu samochodowego, trafiliśmy do tego miejsca i jestem bardzo zadowolony
zdjęcie użytkownika
senooom
powyżej 3 miesięcy temu
polecam serwis, bardzo dobre podejscie do klienta oraz do naprawy. wszystko robia uczciwie i sumiennie. polecam serdecznie
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.