ALAUD Nadarzyn

Zdjęcie zastępcze
5

ALAUD

Stara Wieś 18, 05-830 Nadarzyn
Pokaż na mapie
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 09:00 - 13:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (8)
5
zdjęcie użytkownika
regmon32
powyżej 3 miesięcy temu
Tylko tutaj najlepsze naprawy. Wszystko sprawnie i profesjonalnie wykonane. Gorąco polecam.
zdjęcie użytkownika
Pawlo
powyżej 3 miesięcy temu
To czego nie potrafili zdiagnozować inni udało się właśnie tutaj. Jestem ogromnie wdzięczny za pomoc i takie zainteresowanie. Jeśli chodzi o cenę to bardzo miło jestem zaskoczony. Spodziewałem się o wiele wyższej.
zdjęcie użytkownika
dumenc
powyżej 3 miesięcy temu
Fachowcy najwyższej klasy na których można w 100% polegać, zawsze mili i chętni w pomocy. Inni powinni się uczyć odpowiedniego podejścia do klienta :)
zdjęcie użytkownika
mowme
powyżej 3 miesięcy temu
Pomoc fachowa i profesjonalna z dodatkowymi objaśnieniami co się stało i dlaczego. Dziękuje i polecam!
Zobacz więcej komentarzy4 / 8
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.