Moto-Tech Swarzedz

Zdjęcie zastępcze
2,7

Moto-Tech

Tysiąclecia 14, 62-020 Swarzedz
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
info...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (12)
2,7
zdjęcie użytkownika
liwin52
powyżej 3 miesięcy temu
Przyjazna atmosfera, bardzo miły personel. Wszystko wyjaśnią i dużo podpowiedzą. Mają wiedzę i doświadczenie.
zdjęcie użytkownika
traszak
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo miła obsługa, solidna i konkretna naprawa. Nie mam nic do zarzucenia. Za każdym razem opuszczam to miejsce jako zadowolony klient.
zdjęcie użytkownika
sobek
powyżej 3 miesięcy temu
Naprawa podstawowych rzeczy bezproblemowo ale trochę długo. Nic więcej nie robiłem tutaj.
zdjęcie użytkownika
rafad220
powyżej 3 miesięcy temu
Słaby serwis, nie radzą sobie już z trudniejszymi usterkami i kombinują jak się da. A najlepiej wymienia pół samochodu. Nie polecam.
Zobacz więcej komentarzy4 / 12
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.