Auto Serwis Oliwia Kocińska Toruń

Zdjęcie zastępcze
4

Auto Serwis Oliwia Kocińska

Grudziądzka 159A lok 10, 87-100 Toruń
Pokaż na mapie
Auto...
Pokaż adres e-mail
5705...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Zakres usług
Opinie (4)
4
zdjęcie użytkownika
Daniel
miesiąc temu • BMW Seria 5
Jak najbardziej pozytywnie! Dostałem SMS przypominający o terminie wizyty oraz informacje o zakończonej naprawie. Wszystko działa jak należy - dziękuje!
zdjęcie użytkownika
wlodasbass
3 miesiące temu
Niestety nie jest to profesjonalizm, to co musiałem poprawić po odebraniu samochodu z tej firmy to moje
zdjęcie użytkownika
DawidPomoc
3 miesiące temu
Nr. 1 w Toruniu
zdjęcie użytkownika
plonek29
3 miesiące temu
Mega profesjonalny i mega uczciwy serwis. Polecam każdemu.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.