ABCAR Warszawa: Serwis klimatyzacji samochodowej, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Serwis i montaż instalacji gazowych, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Wulkanizacja

Zdjęcie zastępcze
4,5

ABCAR

Myszyniecka 5/7, 03-374 Warszawa
Pokaż na mapie
abca...
Pokaż adres strony
abcar...
Pokaż adres e-mail
+48 22 675 45...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 08:00 - 17:00
Umów wizytę
W ramach serwisu mechanicznego oferujemy przeglądy okresowe, kompleksowe naprawy zawieszeń, diagnostykę i naprawę silników, skrzyń biegów, ukladu hamulcowego oraz układów elektrycznych. W ramach usług blacharsko - lakierniczych oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe. Możliwość rozliczenia bezgotówkowego z każdym z towarzystw ubezpieczeniowych, pomoc merytoryczną z zakresu likwidacji szkody oraz samochód zastępczy na cały czas naprawy.
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (10)
4,5
zdjęcie użytkownika
Serok92
powyżej 3 miesięcy temu
Wszystko ok. Pomocni mechanicy, dobrze doradzili i nie naciągnęli na duże koszty. Serdecznie polecam bo takich uczciwych mechaników coraz mniej.
zdjęcie użytkownika
melon
powyżej 3 miesięcy temu
Trafiłem tutaj z polecenia, i szczerze mówiąc jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wszystko zrobione z precyzją, rzetelnie i sumiennie. Wszystko tak jak o to poprosiłem. Bardzo fajna ekipa i sympatyczna atmosfera. Na pewno wrócę.
zdjęcie użytkownika
guktrax
powyżej 3 miesięcy temu
Miejsce to nie zrobiło na mnie kolejny raz dobrego wrażenia. nie moge polecic
zdjęcie użytkownika
katrin67
powyżej 3 miesięcy temu
Super serwis! Najlepszy moim zdaniem w okolicy, od lat korzystam z usług tego warsztatu i nigdy się nie zawiodłam
Zobacz więcej komentarzy4 / 10
Blog
Artykuł
16.07.2021

Zaplanuj pierwszą wizytę w warsztacie!

Masz nowy samochód i dopiero szykujesz się do przeglądu? Sprawdź, jak obecnie wyglądają wszystkie formalności, ile kosztuje to kosztuje, a także, jak przebiega usługa! Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć o pierwszym przeglądzie. Raz w roku musisz wykonać przegląd samochodu. To okresowy przegląd lub badanie okresowe, które określa stan techniczny pojazdu. Jest ono dobrowolne, ale producenci samochodów zalecają jego wykonanie. Na czym polega? Sprawdź!
Artykuł
29.11.2021

Te nawyki kierowców niszczą ich samochody. Nie uwierzysz, ale też możesz je mieć

Na stan samochodu wpływa sposób w jaki nim jeździmy. Nie chcąc uszkodzić pojazdu, by nie ponosić dodatkowych kosztów związanych z naprawą usterek, lepiej wystrzegać się kilku nawyków, które mogą skutecznie skrócić szczęśliwe życie naszego auta. Jakie grzechy kierowców doprowadzają do uszkodzenia samochodów i jak im zapobiec? Pytamy eksperta z Yanosik Warsztaty.
Artykuł
08.11.2021

Czy naprawy samochodów zdrożały?

Wzrost cen paliw, coraz większy koszt eksploatacji samochodu, braki części na rynku to powody, przez które kierowcy nie śpią po nocach. W obawie o to, co jeszcze może zdrożeć lub przestać być dostępne na rynku, wielu zmotoryzowanych decyduje się odwiedziny warsztatu samochodowego już teraz, aby zająć się kompleksowo swoim autem. Jednak i tutaj spotkała ich niespodzianka w postaci wyższych cen za usługi.