PMClassic Warszawa: Blacharstwo samochodowe, Lakiernik, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Samochód zastępczy

Zdjęcie zastępcze
4,5

PMClassic

Modlińska 225, 03-120 Warszawa
Pokaż na mapie
pmcl...
Pokaż adres strony
macinski...
Pokaż adres e-mail
+48 509 904 ...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 07:00 - 16:00
Umów wizytę
Jesteśmy doświadczonym serwisem blacharsko-lakierniczym specjalizującym się w naprawach powypadkowych. Serwis gwarantuje jakość i bezpieczeństwo wykonanych napraw samochodów w nowym parku maszynowym. W 2016 roku serwis przeszedł generalny remont. Oddając auto do serwisu blacharsko-lakierniczego mogą być Państwo pewni, że naprawa zostanie wykonana profesjonalnie i w terminie.
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (10)
4,5
zdjęcie użytkownika
zakjur
2 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
rudok33
powyżej 3 miesięcy temu
Naprawa bardzo szybko zrobiona. Osoba zajmująca się moim autem bardzo zrozumiale wytłumaczyła co było przyczyną usterki. Jak najbardziej polecam i chętnie będę wracać.
zdjęcie użytkownika
slawik3
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
Matrex
powyżej 3 miesięcy temu
Dostępne terminy może nie od ręki ale dosyć szybkie. Fachowa obsługa, solidna naprawa. Ceny realne. Korzystałem z usług już kilkakrotnie i jestem zadowolony.
Zobacz więcej komentarzy4 / 10
Blog
Artykuł
15.10.2021

5 błędów, które niszczą Twój samochód

Dobry stan i kondycja naszego auta to podstawa, która zapewnia nam bezpieczeństwo jazdy. Jest wiele aspektów, na które nie mamy wpływu – usterki fabryczne, pogoda czy nieprzewidziane na drodze wypadki to zmienne, które nie zależą od nas. Jest jednak wiele nawyków, które możemy zmienić, aby jeszcze lepiej chronić nasze auto. Wystarczą drobne zmiany w codziennych czynnościach, aby nie niszczyć swojego pojazdu i uniknąć kosztownych, długotrwałych serwisów czy napraw. Sprawdź 5 najczęściej popełnianych błędów, które niszczą Twój samochód.
Artykuł
03.09.2021

Czy warsztat ma prawo do zatrzymania auta, gdy nie zapłacisz za usługę?

Oddając samochód do naprawy w warsztacie zawieramy z nim umowę o dzieło. W takiej sytuacji warsztat zobowiązuje się do naprawienia pojazdu, a klient do zapłaty wynagrodzenia. Co ważne – dla specjalistów nie ma znaczenia, czy te środki pochodzą z kieszeni klienta, czy też t ubezpieczenia. Jednak, czy w momencie, w którym nie zapłacimy za usługę, warsztat może zatrzymać nasze auto? Eksperci z Yanosik Warsztaty wyjaśniają.
Artykuł
29.10.2021

Ciśnienie w oponach – za wysokie, za niskie – jakie są konsekwencje?

O ciśnienie w oponach trzeba dbać i regularnie je kontrolować. Zbyt niskie lub za wysokie może mieć przykre konsekwencje i doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. Co się wydarzy, gdy w oponach będzie nieodpowiednie ciśnienie? Sprawdźcie.