P.H.U. MARBOG Dorota Wołowacz Wołów

Zdjęcie zastępcze
3,7

P.H.U. MARBOG Dorota Wołowacz

Kościuszki 4, 56-100 Wołów
Pokaż na mapie
713070...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (3)
3,7
zdjęcie użytkownika
pirkel
4 godziny temu
Uczciwy i sumienny diagnosta. Bardzo życzliwy i chętnie doradzi.
zdjęcie użytkownika
yanosik59352708
powyżej 3 miesięcy temu
haha
zdjęcie użytkownika
Seredyno
powyżej 3 miesięcy temu
Szczegółowe, dokładne i profesjonalne sprawdzenie auta. Pierwszy raz spotkałem się z taką profesjonalnością na stacji kontroli pojazdów.
Blog
Artykuł
10.11.2021

Zaparowane szyby w aucie? Wiemy, jak sobie z nimi poradzić!

Myślisz, że gdy w aucie parują szyby, a pojazd nie ma klimatyzacji to nie poradzisz sobie z problemem? Nic bardziej mylnego! Możesz skorzystać ze sprawdzonych metod, które pozwolą Ci pozbyć się problemu lub znaleźć jego przyczynę.
Artykuł
21.06.2021

Co z tą klimą? Sprawdź jak dbać o jej prawidłową pracę

Gorąco na zewnątrz, a w aucie powietrze aż parzy. Chcąc się ochłodzić wsiadasz do samochodu i pierwsze co robisz, to włączasz klimatyzację, a ta… odmawia posłuszeństwa. Zastanawiasz się, dlaczego akurat teraz przestała działać? Znamy odpowiedź! W upalne dni bez klimatyzacji ani rusz w dalszą trasę. Nie ma nic gorszego niż jazda nagrzanym samochodem, w którym jest tak gorąco, że odczuwamy ogromny dyskomfort. Chcąc tego uniknąć włączamy klimatyzację, a ta nie chłodzi, a dodatkowo wydaje brzydki zapach. Co jest tego przyczyną?
Artykuł
14.07.2021

COVIDOWE opłaty u mechaników – mit czy fakt?

Pandemia COVID-19 wymusiła wprowadzenie wielu istotnych zmian w funkcjonowaniu wielu przedsiębiorstw. Duża liczba firm musiała wstrzymać swoją działalność lub wdrożyć niezbędne ograniczenia w codziennej realizacji swoich usług. Po zluzowaniu obostrzeń wielu przedsiębiorców chcąc szybko odrobić straty zdecydowało się na podniesienie cen swoich usług lub wprowadzenie dodatkowych opłat, które nazywa się „covidowymi”. A jak wyglądała sytuacja w warsztatach samochodowych? Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia.