PHU AC AUTO SERWIS Wrocław

Zdjęcie zastępcze
4,2

PHU AC AUTO SERWIS

Nasienna 49/1, 54-110 Wrocław
Pokaż na mapie
acau...
Pokaż adres strony
biur...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 09:00 - 14:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (5)
4,2
zdjęcie użytkownika
bombsheep89
powyżej 3 miesięcy temu
Od czego zacząć? Jedziesz z jednym, znajdują 3 inne rzeczy do zrobienia... Wymieniają części bez pytania czy mogą, stawiając klienta przed faktem dokonanym - bo auto zajmuje stanowisko i trzeba już to robić. Pomimo próśb właściciel nie oddzwania z informacją ile kosztują części. Po skończonej pracy nie poskładali plastików tunelu środkowego. Najgorsze jednak okazuje się brak szacunku do klienta: pracownik w brudnej, tłustej odzieży roboczej siada na fotel kierowcy i manewruje autem bez nałożenia
zdjęcie użytkownika
jestar3
powyżej 3 miesięcy temu
Wszystko zostało od razu wytłumaczone co będzie zrobione w moim autku oraz ile będzie mnie to kosztowało. Polecam
zdjęcie użytkownika
wykenbrum
powyżej 3 miesięcy temu
Rzetelne podejście do tematu oraz bardzo miła obsługa, w szczególności właściciel :)
zdjęcie użytkownika
atkiol
powyżej 3 miesięcy temu
Wszystko super sprawnie poszło. auto na czas,zawsze pod telefonem, w razie problemów dzwonił i o wszystkim informował :)
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.