STONCAR S.C. Ziębice

Zdjęcie zastępcze
4,6

STONCAR S.C.

Kolejowa 39, 57-220 Ziębice
Pokaż na mapie
ston...
Pokaż adres strony
ston...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 08:00 - 17:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (7)
4,6
zdjęcie użytkownika
Kaim1734
powyżej 3 miesięcy temu
Profesjonalna obsługa, wszystko podane na tacy bez zbędnych pierdół i grymasów, ceny w stosunku do zrobionej roboty są idealne. A przede wszystkim nie naciągają na zbędne koszty i wymyślone potrzeby naprawy. Polecam :)
zdjęcie użytkownika
oliwa004
powyżej 3 miesięcy temu
Profesjonalna i rzetelna obsługa. Doradztwo pierwsza klasa, nie wciskają kitu i nie naciągają na ogromne koszty. Polecam serdecznie.
zdjęcie użytkownika
krzys811106
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
miyagicampione
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 7
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!