09.10.2020

Gdzie znaleźć dobrego mechanika w Warszawie? Podpowiadamy!

Warszawa, jak przystało na stolicę, oferuje swoim mieszkańcom szeroki wachlarz usług. Nie brakuje wśród nich oczywiście warsztatów samochodowych, specjalizujących się w wielu różnych dziedzinach. Który z nich jest jednak najlepszy? W ręce którego mechanika można bez obaw oddać swoje auto? Gdzie naprawa odbędzie się profesjonalnie i kompleksowo? Sprawdźcie! 

Specjaliści z Yanosik Warsztaty przygotowali listę TOP 10 mechaników w Warszawie, których warto odwiedzić. Znalazły się na niej warsztaty samochodowe polecane przez kierowców. 

- Przy przygotowywaniu zestawienia sugerowaliśmy się wyłącznie ocenami, które przyznawane są konkretnym serwisom samochodowym przez ich klientów. Właściciele pojazdów mogą bowiem oceniać swoich mechaników zarówno poprzez naszą aplikację, jak i stronę internetową - wyjaśnia Magda Zglińska z firmy Yanosik

Lista najlepszych auto serwisów w Warszawie przedstawia się następująco: 

 

Najlepszy warsztat samochodowy w Warszawie? Tylko z polecenia! 

Zestawienie przygotowane przez specjalistów z Yanosika pozwala zaoszczędzić niepotrzebnych rozczarowań związanych z nierzetelnymi mechanikami, nieudanymi naprawami i nieuczciwymi cenami.

- Każdy doświadczony kierowca wie, że dobry mechanik to skarb. Dlatego też nie ma nic dziwnego w tym, że większość osób, które niedawno zdecydowały się na zakup auta, szuka porad u starszych kolegów. Od teraz nie będzie już trzeba pytać - wystarczy zajrzeć do naszej aplikacji i sprawdzić, który warsztat samochodowy w okolicy polecają inni kierujący - dodaje Zglińska

Na uwagę zasługuje również fakt, że auto serwisy, które trafiły do zestawienia TOP 10 specjalizują się w wielu różnych dziedzinach. Niezależnie więc od tego, czy dany kierowca szuka w Warszawie blacharza, lakiernika, czy też elektromechanika - na pewno znajdzie go na liście przygotowanej przez Yanosik Warsztaty. 

17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.