09.10.2020

Gdzie znaleźć dobrego mechanika w Warszawie? Podpowiadamy!

Warszawa, jak przystało na stolicę, oferuje swoim mieszkańcom szeroki wachlarz usług. Nie brakuje wśród nich oczywiście warsztatów samochodowych, specjalizujących się w wielu różnych dziedzinach. Który z nich jest jednak najlepszy? W ręce którego mechanika można bez obaw oddać swoje auto? Gdzie naprawa odbędzie się profesjonalnie i kompleksowo? Sprawdźcie! 

Specjaliści z Yanosik Warsztaty przygotowali listę TOP 10 mechaników w Warszawie, których warto odwiedzić. Znalazły się na niej warsztaty samochodowe polecane przez kierowców. 

- Przy przygotowywaniu zestawienia sugerowaliśmy się wyłącznie ocenami, które przyznawane są konkretnym serwisom samochodowym przez ich klientów. Właściciele pojazdów mogą bowiem oceniać swoich mechaników zarówno poprzez naszą aplikację, jak i stronę internetową - wyjaśnia Magda Zglińska z firmy Yanosik

Lista najlepszych auto serwisów w Warszawie przedstawia się następująco: 

 

Najlepszy warsztat samochodowy w Warszawie? Tylko z polecenia! 

Zestawienie przygotowane przez specjalistów z Yanosika pozwala zaoszczędzić niepotrzebnych rozczarowań związanych z nierzetelnymi mechanikami, nieudanymi naprawami i nieuczciwymi cenami.

- Każdy doświadczony kierowca wie, że dobry mechanik to skarb. Dlatego też nie ma nic dziwnego w tym, że większość osób, które niedawno zdecydowały się na zakup auta, szuka porad u starszych kolegów. Od teraz nie będzie już trzeba pytać - wystarczy zajrzeć do naszej aplikacji i sprawdzić, który warsztat samochodowy w okolicy polecają inni kierujący - dodaje Zglińska

Na uwagę zasługuje również fakt, że auto serwisy, które trafiły do zestawienia TOP 10 specjalizują się w wielu różnych dziedzinach. Niezależnie więc od tego, czy dany kierowca szuka w Warszawie blacharza, lakiernika, czy też elektromechanika - na pewno znajdzie go na liście przygotowanej przez Yanosik Warsztaty. 

19.03.2021

Kasacja czy naprawa? Odwieczny dylemat

Kasacja czy naprawa, to odwieczny dylemat kierowców, których auta uległy poważnym uszkodzeniom. Zmiażdżona chłodnica, wyrwana blacha czy połamana od wybuchu deska rozdzielcza bardzo często mogą być przyczyną stwierdzenia szkody całkowitej. Wówczas właściciel samochodu staje przed ważnym wyborem – kasować czy naprawiać? Sprawdź, co się bardziej opłaca i na czym to polega.
24.02.2021

Klimatyzacja - jak rozpoznać, że czas na serwis? Podpowiadamy!

Klimatyzacja kiedyś była luksusem dostępnym dla właścicieli pojazdów premium, a teraz stanowi rutynowe wyposażenie większości aut. Nic w tym dziwnego, że producenci postawili na to wyposażenie i zaczęli montować je w swoich maszynach – nikt nie lubi odbywać długich tras w wysokich temperaturach, a upalne dni i widmo trasy często spędza kierowcom sen z powiek. Niewiele osób wie jednak, że jest ona nieoceniona także zimą. Sprawdź, co jeszcze powinieneś o niej wiedzieć!
05.02.2021

Intercooler – czym jest i za co odpowiada w Twoim aucie?

Jeżeli zależy Ci na wydajności i dobrej kondycji Twojego samochodowego silnika, to koniecznie sprawdź, czy zamontowany w nim intercooler działa poprawnie. Czym jest ta część auta i za co odpowiada? Odpowiadamy!