28.10.2019

Kierowcy wybrali najlepsze warsztaty samochodowe w Warszawie [TOP 5]

W jakim miejscu na mapie Warszawy można z czystym sumieniem zostawić auto do naprawy? Gdzie nie natkniemy się na nieuczciwego mechanika, który nie dołoży nam dodatkowych zmartwień? Wszystko zostało rozstrzygnięte przez samych kierowców. Oto TOP 5 najlepiej ocenianych warsztatów samochodowych w stolicy Polski. 

W sierpniu bieżącego roku do aplikacji Yanosik została dodana funkcja oceniania mechaników. Od tego czasu użytkownicy mogli zweryfikować wykonywaną pracę w poszczególnych warsztatach samochodowych. Na tej podstawie powstało zestawienie, które pokazuje które miejsca na terenie Warszawy są najlepsze do naprawy auta. 

– Aby sprawdzić jaki warsztat zasługuje na miano najlepszego przyjęliśmy wskaźnik, który bierze pod uwagę nie tylko stopień zadowolenia użytkowników, ale także liczbę dodanych ocen. Im wyższa liczba przyznanych przez użytkowników gwiazdek oraz ocen, tym wyższą lokatę uzyskiwała dana placówka – komentuje Magda Zglińska, Yanosik. 

Jaki jest wynik badania? Ranking najlepiej ocenianych warsztatów przedstawia grafika poniżej. 

19.03.2021

Kasacja czy naprawa? Odwieczny dylemat

Kasacja czy naprawa, to odwieczny dylemat kierowców, których auta uległy poważnym uszkodzeniom. Zmiażdżona chłodnica, wyrwana blacha czy połamana od wybuchu deska rozdzielcza bardzo często mogą być przyczyną stwierdzenia szkody całkowitej. Wówczas właściciel samochodu staje przed ważnym wyborem – kasować czy naprawiać? Sprawdź, co się bardziej opłaca i na czym to polega.
24.02.2021

Klimatyzacja - jak rozpoznać, że czas na serwis? Podpowiadamy!

Klimatyzacja kiedyś była luksusem dostępnym dla właścicieli pojazdów premium, a teraz stanowi rutynowe wyposażenie większości aut. Nic w tym dziwnego, że producenci postawili na to wyposażenie i zaczęli montować je w swoich maszynach – nikt nie lubi odbywać długich tras w wysokich temperaturach, a upalne dni i widmo trasy często spędza kierowcom sen z powiek. Niewiele osób wie jednak, że jest ona nieoceniona także zimą. Sprawdź, co jeszcze powinieneś o niej wiedzieć!
05.02.2021

Intercooler – czym jest i za co odpowiada w Twoim aucie?

Jeżeli zależy Ci na wydajności i dobrej kondycji Twojego samochodowego silnika, to koniecznie sprawdź, czy zamontowany w nim intercooler działa poprawnie. Czym jest ta część auta i za co odpowiada? Odpowiadamy!