08.05.2020

Mechanik z dojazdem do klienta. Znajdziesz go w Yanosik Warsztaty!

Wystartowaliśmy z kolejną funkcją, która ma szczególne znaczenie w dobie epidemii koronawirusa w Polsce. Zarówno w aplikacji Yanosik, jak i na naszej stronie warsztaty.yanosik.pl można wśród wszystkich warsztatów odfiltrować te, które oferują opcję door-to-door. Zatem mechanik z dojazdem do klienta jest teraz w zasięgu ręki naszych użytkowników. 

Aktualne wydarzenia związane z epidemią w Polsce skłoniły nas do wprowadzenia małych, ale istotnych zmian, które są odpowiedzią na obecne potrzeby kierowców. Według zaleceń duża część Polaków zostaje w swoich domach. Jak w tym czasie naprawić swój samochód? Wystarczy skorzystać z funkcji, która maksymalnie ograniczy Twój kontakt z wieloma osobami. To dzięki opcji door-to-door, użytkownicy systemy Yanosik możesz zostać w domu, a mechanik w okolicy sam podjedzie pod wskazane miejsce i odbierze auto do naprawy.

Mechanik w okolicy z dojazdem do klienta. Jak door-to-door działa w praktyce? 

Jeśli korzystasz z aplikacji Yanosik to wystarczy wejść do zakładki “warsztaty”, która pojawia się zaraz po wejściu w opcję “dokąd jedziesz” lub “nawiguj”. W górnej części wyświetlają się filtry tj.  elektronika, LPG czy wulkanizacja. W tym miejscu znajduje się też opcja door-to-door. Po wybraniu tego filtra pojawia się mechanik samochodowy w pobliżu z opcją dojazdu do klienta. Klikając w warsztat wyświetla się jego wizytówka wraz z kompletem danych do kontaktu.  

Nową funkcję znajdziesz również na naszej stronie warsztaty.yanosik.pl. W górnej belce na stronie znajduje się ikona drzwi. W ten sposób oznaczony został filtr door-to-door. Po kliknięciu w tę opcję na mapie wyświetlają się mechanicy, którzy w swojej ofercie zapewniają dojazd do klienta. 

Jak trafić do mechanika w okolicy, który oferuje usługę door-to-door? Poniżej prezentujemy konkretne miasta z wyznaczonymi warsztatami oferującymi odebranie auta pod wyznaczonym adresem. 

Mechanik z dojazdem Warszawa - kliknij tutaj 

Mechanik z dojazdem Poznań - kliknij tutaj 

Mechanik z dojazdem Gdańsk - kliknij tutaj 

Mechanik z dojazdem Szczecin - kliknij tutaj 

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyWywiadyNaprawaNarzędziaOpony
Udostępnij: