08.05.2020

Mechanik z dojazdem do klienta. Znajdziesz go w Yanosik Warsztaty!

Wystartowaliśmy z kolejną funkcją, która ma szczególne znaczenie w dobie epidemii koronawirusa w Polsce. Zarówno w aplikacji Yanosik, jak i na naszej stronie warsztaty.yanosik.pl można wśród wszystkich warsztatów odfiltrować te, które oferują opcję door-to-door. Zatem mechanik z dojazdem do klienta jest teraz w zasięgu ręki naszych użytkowników. 

Aktualne wydarzenia związane z epidemią w Polsce skłoniły nas do wprowadzenia małych, ale istotnych zmian, które są odpowiedzią na obecne potrzeby kierowców. Według zaleceń duża część Polaków zostaje w swoich domach. Jak w tym czasie naprawić swój samochód? Wystarczy skorzystać z funkcji, która maksymalnie ograniczy Twój kontakt z wieloma osobami. To dzięki opcji door-to-door, użytkownicy systemy Yanosik możesz zostać w domu, a mechanik w okolicy sam podjedzie pod wskazane miejsce i odbierze auto do naprawy.

Mechanik w okolicy z dojazdem do klienta. Jak door-to-door działa w praktyce? 

Jeśli korzystasz z aplikacji Yanosik to wystarczy wejść do zakładki “warsztaty”, która pojawia się zaraz po wejściu w opcję “dokąd jedziesz” lub “nawiguj”. W górnej części wyświetlają się filtry tj.  elektronika, LPG czy wulkanizacja. W tym miejscu znajduje się też opcja door-to-door. Po wybraniu tego filtra pojawia się mechanik samochodowy w pobliżu z opcją dojazdu do klienta. Klikając w warsztat wyświetla się jego wizytówka wraz z kompletem danych do kontaktu.  

Nową funkcję znajdziesz również na naszej stronie warsztaty.yanosik.pl. W górnej belce na stronie znajduje się ikona drzwi. W ten sposób oznaczony został filtr door-to-door. Po kliknięciu w tę opcję na mapie wyświetlają się mechanicy, którzy w swojej ofercie zapewniają dojazd do klienta. 

Jak trafić do mechanika w okolicy, który oferuje usługę door-to-door? Poniżej prezentujemy konkretne miasta z wyznaczonymi warsztatami oferującymi odebranie auta pod wyznaczonym adresem. 

Mechanik z dojazdem Warszawa - kliknij tutaj 

Mechanik z dojazdem Poznań - kliknij tutaj 

Mechanik z dojazdem Gdańsk - kliknij tutaj 

Mechanik z dojazdem Szczecin - kliknij tutaj 

17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.