08.05.2020

Mechanik z dojazdem do klienta. Znajdziesz go w Yanosik Warsztaty!

Wystartowaliśmy z kolejną funkcją, która ma szczególne znaczenie w dobie epidemii koronawirusa w Polsce. Zarówno w aplikacji Yanosik, jak i na naszej stronie warsztaty.yanosik.pl można wśród wszystkich warsztatów odfiltrować te, które oferują opcję door-to-door. Zatem mechanik z dojazdem do klienta jest teraz w zasięgu ręki naszych użytkowników. 

Aktualne wydarzenia związane z epidemią w Polsce skłoniły nas do wprowadzenia małych, ale istotnych zmian, które są odpowiedzią na obecne potrzeby kierowców. Według zaleceń duża część Polaków zostaje w swoich domach. Jak w tym czasie naprawić swój samochód? Wystarczy skorzystać z funkcji, która maksymalnie ograniczy Twój kontakt z wieloma osobami. To dzięki opcji door-to-door, użytkownicy systemy Yanosik możesz zostać w domu, a mechanik w okolicy sam podjedzie pod wskazane miejsce i odbierze auto do naprawy.

Mechanik w okolicy z dojazdem do klienta. Jak door-to-door działa w praktyce? 

Jeśli korzystasz z aplikacji Yanosik to wystarczy wejść do zakładki “warsztaty”, która pojawia się zaraz po wejściu w opcję “dokąd jedziesz” lub “nawiguj”. W górnej części wyświetlają się filtry tj.  elektronika, LPG czy wulkanizacja. W tym miejscu znajduje się też opcja door-to-door. Po wybraniu tego filtra pojawia się mechanik samochodowy w pobliżu z opcją dojazdu do klienta. Klikając w warsztat wyświetla się jego wizytówka wraz z kompletem danych do kontaktu.  

Nową funkcję znajdziesz również na naszej stronie warsztaty.yanosik.pl. W górnej belce na stronie znajduje się ikona drzwi. W ten sposób oznaczony został filtr door-to-door. Po kliknięciu w tę opcję na mapie wyświetlają się mechanicy, którzy w swojej ofercie zapewniają dojazd do klienta. 

Jak trafić do mechanika w okolicy, który oferuje usługę door-to-door? Poniżej prezentujemy konkretne miasta z wyznaczonymi warsztatami oferującymi odebranie auta pod wyznaczonym adresem. 

Mechanik z dojazdem Warszawa - kliknij tutaj 

Mechanik z dojazdem Poznań - kliknij tutaj 

Mechanik z dojazdem Gdańsk - kliknij tutaj 

Mechanik z dojazdem Szczecin - kliknij tutaj 

19.03.2021

Kasacja czy naprawa? Odwieczny dylemat

Kasacja czy naprawa, to odwieczny dylemat kierowców, których auta uległy poważnym uszkodzeniom. Zmiażdżona chłodnica, wyrwana blacha czy połamana od wybuchu deska rozdzielcza bardzo często mogą być przyczyną stwierdzenia szkody całkowitej. Wówczas właściciel samochodu staje przed ważnym wyborem – kasować czy naprawiać? Sprawdź, co się bardziej opłaca i na czym to polega.
24.02.2021

Klimatyzacja - jak rozpoznać, że czas na serwis? Podpowiadamy!

Klimatyzacja kiedyś była luksusem dostępnym dla właścicieli pojazdów premium, a teraz stanowi rutynowe wyposażenie większości aut. Nic w tym dziwnego, że producenci postawili na to wyposażenie i zaczęli montować je w swoich maszynach – nikt nie lubi odbywać długich tras w wysokich temperaturach, a upalne dni i widmo trasy często spędza kierowcom sen z powiek. Niewiele osób wie jednak, że jest ona nieoceniona także zimą. Sprawdź, co jeszcze powinieneś o niej wiedzieć!
05.02.2021

Intercooler – czym jest i za co odpowiada w Twoim aucie?

Jeżeli zależy Ci na wydajności i dobrej kondycji Twojego samochodowego silnika, to koniecznie sprawdź, czy zamontowany w nim intercooler działa poprawnie. Czym jest ta część auta i za co odpowiada? Odpowiadamy!