06.11.2020

Najlepsi mechanicy z Trójmiasta? Wiemy, gdzie ich szukać!

Jeśli jesteś kierowcą z Gdańska, Gdyni lub Sopotu, to ten tekst jest właśnie dla Ciebie! Na podstawie opinii innych zmotoryzowanych mieszkańców Trójmiasta przygotowaliśmy ranking 10 najlepszych mechaników z okolicy. Dzięki niemu będziesz wiedział, do jakiego warsztatu samochodowego bez obaw możesz oddać swoje auto. Sprawdź, czy Twój serwis znalazł się na naszej liście! 

Yanosik Warsztaty, to projekt, który umożliwia zarówno wyszukanie najbliższego serwisu samochodowego, jak i ocenienie go. Dzięki temu tysiące kierowców mogą wymieniać się opiniami na temat danego mechanika - nie tylko polecać go, ale również ostrzegać przed jego ewentualną nierzetelnością. 

- Naszym użytkownikom dajemy możliwość oceniania oraz komentowania usług świadczonych przez warsztaty samochodowe na terenie całego kraju. Mogą oni wystawić opinię zarówno na stronie internetowej Yanosik Warsztaty, jak i poprzez aplikację Yanosik zainstalowaną na telefonie - wyjaśnia Dawid Kaczmarowski z Yanosik Warsztaty

Warsztaty samochodowe w Trójmieście dostosowane do Twoich potrzeb

W przygotowanym przez nas zestawieniu 10 najlepszych serwisów samochodowych z Trójmiasta znaleźli się mechanicy wielu specjalizacji. Dzięki temu każdy kierowca będzie mógł znaleźć tego fachowca, którego aktualnie potrzebuje.

- Na liście 10 najlepiej ocenianych mechaników w Trójmieście znaleźli się fachowcy z różnych dziedzin. Nie brakuje na niej ekspertów od diagnostyki, wulkanizacji, klimatyzacji czy lakiernictwa. Co ważne, specjalizują się oni w naprawie wielu marek i modeli pojazdów, dzięki czemu chętnie pomogą każdemu właścicielowi auta - komentuje Kaczmarowski

Na uwagę zasługuje również fakt, że warsztaty znajdujące się na liście TOP 10 zlokalizowane są w różnych punktach Trójmiasta. Tym sposobem kierowcy mogą bez problemu udać się do tego mechanika, który jest najbliżej ich miejsca zamieszkania. 

- Kierowcy na pewno docenią również to, że mechanicy z Trójmiasta, którzy znaleźli się w naszym zestawieniu, pracują w różnych godzinach, a także - przyjmują klientów w soboty. Tym sposobem właściciele aut nie będą mieć już problemu z oddaniem pojazdu do warsztatu samochodowego - podsumowuje Dawid Kaczmarowski z Yanosik Warsztaty

20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!