06.11.2020

Najlepsi mechanicy z Trójmiasta? Wiemy, gdzie ich szukać!

Jeśli jesteś kierowcą z Gdańska, Gdyni lub Sopotu, to ten tekst jest właśnie dla Ciebie! Na podstawie opinii innych zmotoryzowanych mieszkańców Trójmiasta przygotowaliśmy ranking 10 najlepszych mechaników z okolicy. Dzięki niemu będziesz wiedział, do jakiego warsztatu samochodowego bez obaw możesz oddać swoje auto. Sprawdź, czy Twój serwis znalazł się na naszej liście! 

Yanosik Warsztaty, to projekt, który umożliwia zarówno wyszukanie najbliższego serwisu samochodowego, jak i ocenienie go. Dzięki temu tysiące kierowców mogą wymieniać się opiniami na temat danego mechanika - nie tylko polecać go, ale również ostrzegać przed jego ewentualną nierzetelnością. 

- Naszym użytkownikom dajemy możliwość oceniania oraz komentowania usług świadczonych przez warsztaty samochodowe na terenie całego kraju. Mogą oni wystawić opinię zarówno na stronie internetowej Yanosik Warsztaty, jak i poprzez aplikację Yanosik zainstalowaną na telefonie - wyjaśnia Dawid Kaczmarowski z Yanosik Warsztaty

Warsztaty samochodowe w Trójmieście dostosowane do Twoich potrzeb

W przygotowanym przez nas zestawieniu 10 najlepszych serwisów samochodowych z Trójmiasta znaleźli się mechanicy wielu specjalizacji. Dzięki temu każdy kierowca będzie mógł znaleźć tego fachowca, którego aktualnie potrzebuje.

- Na liście 10 najlepiej ocenianych mechaników w Trójmieście znaleźli się fachowcy z różnych dziedzin. Nie brakuje na niej ekspertów od diagnostyki, wulkanizacji, klimatyzacji czy lakiernictwa. Co ważne, specjalizują się oni w naprawie wielu marek i modeli pojazdów, dzięki czemu chętnie pomogą każdemu właścicielowi auta - komentuje Kaczmarowski

Na uwagę zasługuje również fakt, że warsztaty znajdujące się na liście TOP 10 zlokalizowane są w różnych punktach Trójmiasta. Tym sposobem kierowcy mogą bez problemu udać się do tego mechanika, który jest najbliżej ich miejsca zamieszkania. 

- Kierowcy na pewno docenią również to, że mechanicy z Trójmiasta, którzy znaleźli się w naszym zestawieniu, pracują w różnych godzinach, a także - przyjmują klientów w soboty. Tym sposobem właściciele aut nie będą mieć już problemu z oddaniem pojazdu do warsztatu samochodowego - podsumowuje Dawid Kaczmarowski z Yanosik Warsztaty

19.03.2021

Kasacja czy naprawa? Odwieczny dylemat

Kasacja czy naprawa, to odwieczny dylemat kierowców, których auta uległy poważnym uszkodzeniom. Zmiażdżona chłodnica, wyrwana blacha czy połamana od wybuchu deska rozdzielcza bardzo często mogą być przyczyną stwierdzenia szkody całkowitej. Wówczas właściciel samochodu staje przed ważnym wyborem – kasować czy naprawiać? Sprawdź, co się bardziej opłaca i na czym to polega.
24.02.2021

Klimatyzacja - jak rozpoznać, że czas na serwis? Podpowiadamy!

Klimatyzacja kiedyś była luksusem dostępnym dla właścicieli pojazdów premium, a teraz stanowi rutynowe wyposażenie większości aut. Nic w tym dziwnego, że producenci postawili na to wyposażenie i zaczęli montować je w swoich maszynach – nikt nie lubi odbywać długich tras w wysokich temperaturach, a upalne dni i widmo trasy często spędza kierowcom sen z powiek. Niewiele osób wie jednak, że jest ona nieoceniona także zimą. Sprawdź, co jeszcze powinieneś o niej wiedzieć!
05.02.2021

Intercooler – czym jest i za co odpowiada w Twoim aucie?

Jeżeli zależy Ci na wydajności i dobrej kondycji Twojego samochodowego silnika, to koniecznie sprawdź, czy zamontowany w nim intercooler działa poprawnie. Czym jest ta część auta i za co odpowiada? Odpowiadamy!