24.09.2020

Najlepszy serwis samochodowy w Poznaniu? Sprawdź TOP 10 według kierowców!

O tym, że dobry mechanik jest na wagę złota, wie niemal każdy właściciel samochodu. Nic więc dziwnego, że wielu z nich odwiedza wyłącznie serwisy polecane przez innych zmotoryzowanych. Od dziś nie musisz pytać o radę sąsiadów czy kolegów z pracy. Na bazie opinii zebranych od kierowców korzystających z aplikacji Yanosik stworzyliśmy dla Ciebie listę 10 najlepszych mechaników w Poznaniu. Wybierz tego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i umów się na wizytę już dziś!

Sprawdzony warsztat samochodowy w pobliżu Twojego domu

Wśród naszych 10 propozycji znajdziesz mechaników specjalizujących się w wielu dziedzinach np. blacharstwie, lakiernictwie czy elektronice samochodowej. Zlokalizowane są one w różnych punktach Poznania, więc bez problemu dostaną się do nich zarówno mieszkańcy Rataj, Piątkowa, jak i Winograd. Niektóre z polecanych przez kierowców serwisów samochodowych czynne są również w soboty – to świetna informacja dla tych, którzy oczekują naprawy auta w ekspresowym tempie.

Zestawienie 10 najlepszych mechaników w Poznaniu przedstawia grafika poniżej.

Znasz dobrego auto mechanika w Poznaniu? Poleć go innym!

Dane prezentowane powyżej oparte są na ocenach, które użytkownicy aplikacji Yanosik przyznają swoim mechanikom. W zestawieniu uwzględniono nie tylko wysokość ocen, ale też ich liczbę – im dany warsztat samochodowy w Poznaniu ma więcej pozytywnych opinii, tym jest lepiej notowany.

- Tworzenie tego typu zestawień na podstawie informacji od użytkowników sprawia, że każdy z nas ma realny wpływ na wygląd listy TOP 10 mechaników w okolicy. Jeśli więc od wielu lat korzystasz z usług jednego serwisu samochodowego i jesteś z niego zadowolony, koniecznie poleć go innym. Możesz to zrobić bezpośrednio przez aplikację Yanosik lub przez naszą stronę internetową – zachęca Magda Zglińska z firmy Yanosik

19.03.2021

Kasacja czy naprawa? Odwieczny dylemat

Kasacja czy naprawa, to odwieczny dylemat kierowców, których auta uległy poważnym uszkodzeniom. Zmiażdżona chłodnica, wyrwana blacha czy połamana od wybuchu deska rozdzielcza bardzo często mogą być przyczyną stwierdzenia szkody całkowitej. Wówczas właściciel samochodu staje przed ważnym wyborem – kasować czy naprawiać? Sprawdź, co się bardziej opłaca i na czym to polega.
24.02.2021

Klimatyzacja - jak rozpoznać, że czas na serwis? Podpowiadamy!

Klimatyzacja kiedyś była luksusem dostępnym dla właścicieli pojazdów premium, a teraz stanowi rutynowe wyposażenie większości aut. Nic w tym dziwnego, że producenci postawili na to wyposażenie i zaczęli montować je w swoich maszynach – nikt nie lubi odbywać długich tras w wysokich temperaturach, a upalne dni i widmo trasy często spędza kierowcom sen z powiek. Niewiele osób wie jednak, że jest ona nieoceniona także zimą. Sprawdź, co jeszcze powinieneś o niej wiedzieć!
05.02.2021

Intercooler – czym jest i za co odpowiada w Twoim aucie?

Jeżeli zależy Ci na wydajności i dobrej kondycji Twojego samochodowego silnika, to koniecznie sprawdź, czy zamontowany w nim intercooler działa poprawnie. Czym jest ta część auta i za co odpowiada? Odpowiadamy!