24.09.2020

Najlepszy serwis samochodowy w Poznaniu? Sprawdź TOP 10 według kierowców!

O tym, że dobry mechanik jest na wagę złota, wie niemal każdy właściciel samochodu. Nic więc dziwnego, że wielu z nich odwiedza wyłącznie serwisy polecane przez innych zmotoryzowanych. Od dziś nie musisz pytać o radę sąsiadów czy kolegów z pracy. Na bazie opinii zebranych od kierowców korzystających z aplikacji Yanosik stworzyliśmy dla Ciebie listę 10 najlepszych mechaników w Poznaniu. Wybierz tego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i umów się na wizytę już dziś!

Sprawdzony warsztat samochodowy w pobliżu Twojego domu

Wśród naszych 10 propozycji znajdziesz mechaników specjalizujących się w wielu dziedzinach np. blacharstwie, lakiernictwie czy elektronice samochodowej. Zlokalizowane są one w różnych punktach Poznania, więc bez problemu dostaną się do nich zarówno mieszkańcy Rataj, Piątkowa, jak i Winograd. Niektóre z polecanych przez kierowców serwisów samochodowych czynne są również w soboty – to świetna informacja dla tych, którzy oczekują naprawy auta w ekspresowym tempie.

Zestawienie 10 najlepszych mechaników w Poznaniu przedstawia grafika poniżej.

Znasz dobrego auto mechanika w Poznaniu? Poleć go innym!

Dane prezentowane powyżej oparte są na ocenach, które użytkownicy aplikacji Yanosik przyznają swoim mechanikom. W zestawieniu uwzględniono nie tylko wysokość ocen, ale też ich liczbę – im dany warsztat samochodowy w Poznaniu ma więcej pozytywnych opinii, tym jest lepiej notowany.

- Tworzenie tego typu zestawień na podstawie informacji od użytkowników sprawia, że każdy z nas ma realny wpływ na wygląd listy TOP 10 mechaników w okolicy. Jeśli więc od wielu lat korzystasz z usług jednego serwisu samochodowego i jesteś z niego zadowolony, koniecznie poleć go innym. Możesz to zrobić bezpośrednio przez aplikację Yanosik lub przez naszą stronę internetową – zachęca Magda Zglińska z firmy Yanosik

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyWywiadyNaprawaNarzędziaOpony
Udostępnij: