27.01.2021

TOP 5 - Najlepsi mechanicy w Krakowie

Niemal każdy właściciel auta wie, że dobry warsztat samochodowy, to skarb. Nie dziwi więc, że wielu z nich odwiedza serwisy z polecenia innych zmotoryzowanych. Teraz nie musisz już pytać o radę sąsiadów czy kolegów z pracy. Na podstawie opinii zebranych od kierowców korzystających z aplikacji Yanosik stworzyliśmy dla Ciebie listę 5 najlepszych mechaników w Krakowie. Wybierz tego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i umów się na wizytę już dziś!

Polecany warsztat samochodowy w Twojej okolicy

W naszym zestawieniu TOP 5 znajdziesz mechaników specjalizujących się w różnych dziedzinach np. blacharstwie, lakiernictwie czy elektronice samochodowej. Warsztaty zlokalizowane są w różnych punktach Krakowa. Niektóre z polecanych przez kierowców serwisów samochodowych czynne są również w soboty – to świetna informacja dla tych, którzy oczekują naprawy auta w ekspresowym tempie.

TOP 5 - Najlepszy mechanik w Krakowie:

1 Mechanika Pojazdowa Rafał Piskorz Wodocza 12
https://warsztaty.yanosik.pl/warsztat/krakow/mechanika-pojazdowa-rafa%C5%82-piskorz/14403 

2 FHU LEON Kasprowicza 19
https://warsztaty.yanosik.pl/warsztat/krakow/fhu-leon/3398 

3 Auto Serwis Sklep Styła Żmujdzka 8A
https://warsztaty.yanosik.pl/warsztat/krakow/auto-serwis-sklep-sty%C5%82a/7851 

4 Autoryzowany serwis Nissan Japan Motors Jasnogórska 60
https://warsztaty.yanosik.pl/warsztat/krakow/autoryzowany-serwis-nissan-japan-motors/11639 

5 V-TECH TUNING S.C. Bieżanowska 71

https://warsztaty.yanosik.pl/warsztat/krakow/v-tech-tuning-sc/7678 

Znasz dobry warsztat w Krakowie? Poleć go innym!

Dane prezentowane powyżej oparte są na ocenach, które użytkownicy aplikacji Yanosik przyznają swoim mechanikom. W zestawieniu uwzględniono nie tylko wysokość ocen, ale też ich liczbę – im dany warsztat samochodowy w Krakowie ma więcej pozytywnych opinii, tym jest lepiej notowany.

Tworzenie tego typu zestawień na podstawie informacji od użytkowników sprawia, że każdy z nas ma realny wpływ na wygląd listy TOP 5 mechaników w okolicy. Jeśli więc od wielu lat korzystasz z usług jednego serwisu samochodowego i jesteś z niego zadowolony, koniecznie poleć go innym. Możesz to zrobić bezpośrednio przez aplikację Yanosik lub przez naszą stronę internetową https://warsztaty.yanosik.pl/l/Krakow – zachęca Magda Zglińska z firmy Yanosik.

19.03.2021

Kasacja czy naprawa? Odwieczny dylemat

Kasacja czy naprawa, to odwieczny dylemat kierowców, których auta uległy poważnym uszkodzeniom. Zmiażdżona chłodnica, wyrwana blacha czy połamana od wybuchu deska rozdzielcza bardzo często mogą być przyczyną stwierdzenia szkody całkowitej. Wówczas właściciel samochodu staje przed ważnym wyborem – kasować czy naprawiać? Sprawdź, co się bardziej opłaca i na czym to polega.
24.02.2021

Klimatyzacja - jak rozpoznać, że czas na serwis? Podpowiadamy!

Klimatyzacja kiedyś była luksusem dostępnym dla właścicieli pojazdów premium, a teraz stanowi rutynowe wyposażenie większości aut. Nic w tym dziwnego, że producenci postawili na to wyposażenie i zaczęli montować je w swoich maszynach – nikt nie lubi odbywać długich tras w wysokich temperaturach, a upalne dni i widmo trasy często spędza kierowcom sen z powiek. Niewiele osób wie jednak, że jest ona nieoceniona także zimą. Sprawdź, co jeszcze powinieneś o niej wiedzieć!
05.02.2021

Intercooler – czym jest i za co odpowiada w Twoim aucie?

Jeżeli zależy Ci na wydajności i dobrej kondycji Twojego samochodowego silnika, to koniecznie sprawdź, czy zamontowany w nim intercooler działa poprawnie. Czym jest ta część auta i za co odpowiada? Odpowiadamy!