27.01.2021

TOP 5 - Najlepsi mechanicy w Krakowie

Niemal każdy właściciel auta wie, że dobry warsztat samochodowy, to skarb. Nie dziwi więc, że wielu z nich odwiedza serwisy z polecenia innych zmotoryzowanych. Teraz nie musisz już pytać o radę sąsiadów czy kolegów z pracy. Na podstawie opinii zebranych od kierowców korzystających z aplikacji Yanosik stworzyliśmy dla Ciebie listę 5 najlepszych mechaników w Krakowie. Wybierz tego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i umów się na wizytę już dziś!

Polecany warsztat samochodowy w Twojej okolicy

W naszym zestawieniu TOP 5 znajdziesz mechaników specjalizujących się w różnych dziedzinach np. blacharstwie, lakiernictwie czy elektronice samochodowej. Warsztaty zlokalizowane są w różnych punktach Krakowa. Niektóre z polecanych przez kierowców serwisów samochodowych czynne są również w soboty – to świetna informacja dla tych, którzy oczekują naprawy auta w ekspresowym tempie.

TOP 5 - Najlepszy mechanik w Krakowie:

1 Mechanika Pojazdowa Rafał Piskorz Wodocza 12
https://warsztaty.yanosik.pl/warsztat/krakow/mechanika-pojazdowa-rafa%C5%82-piskorz/14403 

2 FHU LEON Kasprowicza 19
https://warsztaty.yanosik.pl/warsztat/krakow/fhu-leon/3398 

3 Auto Serwis Sklep Styła Żmujdzka 8A
https://warsztaty.yanosik.pl/warsztat/krakow/auto-serwis-sklep-sty%C5%82a/7851 

4 Autoryzowany serwis Nissan Japan Motors Jasnogórska 60
https://warsztaty.yanosik.pl/warsztat/krakow/autoryzowany-serwis-nissan-japan-motors/11639 

5 V-TECH TUNING S.C. Bieżanowska 71

https://warsztaty.yanosik.pl/warsztat/krakow/v-tech-tuning-sc/7678 

Znasz dobry warsztat w Krakowie? Poleć go innym!

Dane prezentowane powyżej oparte są na ocenach, które użytkownicy aplikacji Yanosik przyznają swoim mechanikom. W zestawieniu uwzględniono nie tylko wysokość ocen, ale też ich liczbę – im dany warsztat samochodowy w Krakowie ma więcej pozytywnych opinii, tym jest lepiej notowany.

Tworzenie tego typu zestawień na podstawie informacji od użytkowników sprawia, że każdy z nas ma realny wpływ na wygląd listy TOP 5 mechaników w okolicy. Jeśli więc od wielu lat korzystasz z usług jednego serwisu samochodowego i jesteś z niego zadowolony, koniecznie poleć go innym. Możesz to zrobić bezpośrednio przez aplikację Yanosik lub przez naszą stronę internetową https://warsztaty.yanosik.pl/l/Krakow – zachęca Magda Zglińska z firmy Yanosik.

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyWywiadyNaprawaNarzędziaOpony
Udostępnij: