20.08.2021

Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w Wielkopolskim!

Dobry mechanik to wielki skarb, dla którego kierowca jest w stanie przejechać pół miasta, aby wykonać naprawę lub przegląd. Nie ma się co dziwić - zaufany specjalista jest w cenie, a brak stresu związanego z pozostawieniem swojego pojazdu w warsztacie jest bezcenny. Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w województwach Zachodniopomorskim, Wielkopolskim i Lubuskim. Sprawdźcie, do których warsztatów najbardziej lubicie jeździć.


Jak powstał ranking Yanosik Warsztaty?

W naszej bazie znajduje się kilkanaście tysięcy warsztatów, z czego 99,6% jest ocenianych przez naszych użytkowników. Tworząc ranking TOP 5 warsztatów z podziałem na województwa, wzięliśmy pod uwagę najwyższe oceny wystawione przez klientów oraz ich liczbę. W ten sposób uzyskaliśmy miarodajne wyniki najlepszych warsztatów w danym województwie – informuje Dawid Kaczmarowski, Yanosik Warsztaty

W Yanosik Warsztaty można oceniać dane miejsce w skali od 1 do 5 oraz wystawić opinię. Najlepsze warsztaty posiadają dodatkowo wyróżnienie przyznane przez platformę twórców Yanosika – certyfikat „Wybór Kierowców”, który potwierdza najwyższą jakość świadczonych usług oraz doskonałą obsługę.


TOP 5 warsztatów w województwie Wielkopolskim

W zachodniej części naszego kraju, a dokładniej w województwie Wielkopolskim najbardziej docenionym został warsztat Auto Guma Andrzeja Dymka z Poznania. Renomę potwierdza 49 opinii i ocena 5 gwiazdek oraz certyfikat „Wybór użytkowników 2021”. Kto jeszcze nie odwiedził tego punktu ze swoim autem, niech nadrabia!

Drugie miejsce w rankingu TOP 5 Yanosik Warsztaty przyznano GUMAR Serwis ogumienia M. Przybylaka również z Poznania. Warsztat oceniono na 5 gwiazdek, a także wystawiono 26 pozytywnych opinii. 

Trzecią pozycję w rankingu zajął Serwis opon Kozłowski z Jastrowia, z oceną 5 gwiazdek i 21 opiniami oraz dyplomem uznania użytkowników w 2021 roku.

Na czwartym miejscu najlepszych wielkopolskich warsztatów znalazła się Auto-Serwisownia.pl z oceną 4,8 gwiazdek i 34 opiniami. Warsztat również otrzymał dwukrotnie certyfikat uznania użytkowników za rok 2020 oraz 2021. 

Piąte miejsce przyznane zostało Auto-Grycza z Poznania, które użytkownicy ocenili na 4,8 gwiazdek, wystawiając 25 opinii.


Za co najbardziej cenimy warsztaty samochodowe?

Z naszego doświadczenia wynika, że klienci warsztatów najbardziej cenią sobie profesjonalną obsługę oraz fachowo wykonane naprawy i serwis samochodów. Nie bez znaczenia pozostaje również doradztwo, przyjazna atmosfera oraz szybkość realizacji usługi i jej cena - komentuje Dawid Kaczmarowski, Yanosik Warsztaty

W warsztacie samochodowym klienci najbardziej cenią sobie wiedzę specjalistów, jakość wykonanej usługi oraz czas, potrzebny na wykonanie naprawy. Bardzo ważnymi aspektami są również cena, obsługa klienta i… uczciwość fachowców. 

Niestety na rynku wciąż nie brakuje nieuczciwych specjalistów, którzy nie wykonują rzetelnie napraw pojazdów, a do tego naciągają swoich klientów na różne zbędne rozwiązania. 

Takie zestawienie, jak to które przygotowali specjaliści z Yanosik Warsztaty znacznie ułatwia odnalezienie dobrych fachowców, dla których warto przejechać kilka kilometrów więcej w danym województwie. Po odwiedzinach w jednym z najlepszych warsztatów z województwa Zachodniopomorskiego, Wielkopolskiego i Lubuskiego z pewnością będziecie usatysfakcjonowani.

Nie zapomnijcie ocenić warsztatu i podzielić się swoją opinią w serwisie Yanosik Warsztaty!

NaukaPoradnik kierowcySamochodyTechnologiaTrendyWywiadyNaprawaNarzędziaOpony
Udostępnij: