Auto-Maniak Suwałki: Serwis klimatyzacji samochodowej Diagnostyka samochodowa Regeneracja/wymiana filtra DPF Elektryka samochodowa

5

Auto-Maniak

Bolesława Chrobrego 25A, 16-400 Suwałki
Pokaż na mapie
kami...
Pokaż adres e-mail
606 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 9:00 - 17:00
Umów wizytę
Naprawa, serwis klimatyzacji samochodowej, odgrzybianie metodą ultradźwiękową, wodorowanie silników spalinowych z DPF i bez, usuwanie nagaru, diagnostyka komputerowa.
Opinie (4)
5
zdjęcie użytkownika
norbert4711
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
janu52
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
Maniek
powyżej 3 miesięcy temu
Miła obsługa, ład i porządek, bardzo duża wiedza w sprawie klimatyzacji.
zdjęcie użytkownika
klient
powyżej 3 miesięcy temu
Wszystko zalatwione jak należy profesjonalne podejscie do sprawy.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.