AUTO-WARSZTAT Bielawy

Zdjęcie zastępcze
3,3

AUTO-WARSZTAT

Bielawy 48a, 99-423 Bielawy
Pokaż na mapie
kuba...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (6)
3,3
zdjęcie użytkownika
besztrad
powyżej 3 miesięcy temu
Sprawna i solidna naprawa, wszystko omówione, cena bez zaskoczenia. Polecam.
zdjęcie użytkownika
glock
powyżej 3 miesięcy temu
Fachowo i nie drogo. Przesympatyczna atmosfera, aż chce się wracać. Zawsze Panowie ogarnęli moje auto jak trzeba i bez żadnych kłopotów.
zdjęcie użytkownika
Gracjan39
powyżej 3 miesięcy temu
Nie mam zastrzeżeń do tego warsztatu. Usterka dobrze usunięta, a na jak długo to dopiero się okaże.
zdjęcie użytkownika
Bellami
powyżej 3 miesięcy temu
Jeśli chodzi o proste usterki to ok ale już te bardziej skomplikowane to brakuje dużo wiedzy. Próbują coś zrobić ale bezskutecznie albo z gorszym skutkiem. Nie polecam.
Zobacz więcej komentarzy4 / 6
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.