AUTO FIX Bielsko Biała

Zdjęcie zastępcze
4

AUTO FIX

Sobieskiego 172, 43-300 Bielsko Biała
Pokaż na mapie
ziem...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (4)
4
zdjęcie użytkownika
keltkin
powyżej 3 miesięcy temu
Profesjonaliści w każdym calu. Fachowo i rzetelnie naprawili o co prosiłem. Serdecznie polecam.
zdjęcie użytkownika
dukat3809
powyżej 3 miesięcy temu
Konkretna naprawa, solidna i rzetelna. Przyjechałem z polecenia i już nie raz korzystałem z usług.
zdjęcie użytkownika
shekubure
powyżej 3 miesięcy temu
Zostawiam w serwisie swoje auta od ok 2 lat zawsze super podejście i co najważniejsze trafna diagnoza. Gorąco polecam 100% satysfakcji
zdjęcie użytkownika
gawpary
powyżej 3 miesięcy temu
Czekałem 5 dni na termin. W wyznaczony dzień wstałem o 7 rano, ogarnąłem osobę do drugiego auta, pojechałem tam po czym dowiedziałem się, ze „dziś nie da rady, za duże opóźnienie z wczoraj”. Ciężko było dzień wcześniej wyciągnąć telefon i do mnie zadzwonić z informacją...
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.