Mechanik Rafal Szulecki Bieżuń

Zdjęcie zastępcze
4,4
Wybór użytkowników 2021

Mechanik Rafal Szulecki

Sierpecka 65, 09-320 Bieżuń
Pokaż na mapie
rafalszulecki...
Pokaż adres e-mail
+48 513 940 ...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 08:00 - 17:00
Umów wizytę
Opinie (19)
4,4
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
23.03.2022

Płukanie układu chłodzenia – po co?

Układ chłodzenia odgrywa bardzo istotną rolę dla prawidłowych warunków pracy silnika. Zanieczyszczenia, które się do niego dostają, mogą zmniejszać jego efektywność oraz pogorszyć skuteczność ogrzewania wnętrza pojazdu. Czy powinno się płukać układ chłodzenia, gdy będzie zabrudzony?
Artykuł
03.09.2021

Czy warsztat ma prawo do zatrzymania auta, gdy nie zapłacisz za usługę?

Oddając samochód do naprawy w warsztacie zawieramy z nim umowę o dzieło. W takiej sytuacji warsztat zobowiązuje się do naprawienia pojazdu, a klient do zapłaty wynagrodzenia. Co ważne – dla specjalistów nie ma znaczenia, czy te środki pochodzą z kieszeni klienta, czy też t ubezpieczenia. Jednak, czy w momencie, w którym nie zapłacimy za usługę, warsztat może zatrzymać nasze auto? Eksperci z Yanosik Warsztaty wyjaśniają.
Artykuł
18.03.2022

Zdradzamy 8 trendów w branży motoryzacyjnej, które zagrażają warsztatom samochodowym

Nowe technologie mogą naprawdę mocno zrewolucjonizować branżę napraw samochodowych. Obserwujemy już od dawna, jak wpływają na sposób budowy pojazdów, ich zasilania oraz właśnie naprawę. W jaki sposób warsztaty samochodowe mogą zareagować na zmieniające się potrzeby klientów, którzy są właścicielami nowoczesnych aut? Naprawa takich pojazdów wymaga również dużych inwestycji w odpowiednio innowacyjne narzędzia. Niektóre warsztaty mogą sobie z tym nie poradzić. Poznajcie 8 trendów w branży motoryzacyjnej, które utrudniają pracę mechanikom.