Mat-Bud Usługi Budowlane Sylwia Matyjewicz Bolesławiec: Stacje kontroli pojazdów

Zdjęcie zastępcze
1

Mat-Bud Usługi Budowlane Sylwia Matyjewicz

Kościuszki 1, 59-700 Bolesławiec
Pokaż na mapie
matb...
Pokaż adres e-mail
7564...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (2)
1
zdjęcie użytkownika
wiluk
powyżej 3 miesięcy temu
Odradzam, bardzo długo czekałem z niewiadomych powodów. Żadnego auta akurat nie było. Brak szacunku do klienta.
zdjęcie użytkownika
WitMiy
powyżej 3 miesięcy temu
Najgorsza stacja kontroli pojazdów w jakiej byłem. Zaczynając od bardzo aroganckiej obsługi, po przegląd gdzie został wykonany byle jak bo Pan chyba nie miał akurat ochoty na wykonanie swojego obowiązku.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!