AUTO-GLASS szyby samochodowe Bydgoszcz Bydgoszcz

Zdjęcie zastępcze
5

AUTO-GLASS szyby samochodowe Bydgoszcz

Wąbrzeska 34, 85-144 Bydgoszcz
Pokaż na mapie
kontakt...
Pokaż adres e-mail
608208...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę

Szyby samochodowe Bydgoszcz Auto-Glass | Warsztaty Yanosik

Szyby samochodowe Bydgoszcz Auto-Glass

Naprawa szyby lub wymiana szyb samochodowych? To właśnie u nas! Kompleksowo zajmiemy się każdą szybą w aucie każdej marki. Odnosimy sukcesy w 41 krajach świata, oferując 2740 centrów montażowych, w których działa 9888 mobilnych zespołów. Należy do Grupy Belron® - światowego lidera w naprawie i wymianie szyb.

Naprawa czy wymiana szyby?

Specjalizujemy się w naprawach przedniej szyby samochodowej. Nasi specjaliści pozbywają się pęknięć, rys, odprysków, a także przywracają pierwotne zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom samochodu.

Przy obiektywnej ocenie możliwości naprawy masz pewność, że uszkodzenie zostanie usunięte. W sytuacjach, w których będzie to niemożliwe, proponujemy również wymianę całkowitą przedniej szyby. Możesz liczyć na wysoką jakość usług i rzetelne wykonanie.

Korzyści z wymiany szyby lub naprawy w Autoglass

Zajmujemy się wymianą i naprawą szyb samochodowych niezależnie od marki i modelu pojazdu. Naprawiamy szyby w 30 minut, a wymieniamy je w 60. Jeśli klient posiada ubezpieczenia Autoszyba lub Autocasco – nie płaci za daną usługę. Współpracujemy ze wszystkimi najważniejszymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce.

Serwis szyb z elastycznym i profesjonalnym podejściem

Możesz nam zaufać – w zależności od charakteru uszkodzenia nasi specjaliści zaproponują Ci optymalne rozwiązanie, a także dobiorą przednie szyby i uzgodnią z Tobą czas montażu. Koszt usługi jest obliczany indywidualnie, ze względu na zależność od modelu pojazdu, producenta części, a także opcji dodatkowych.

Pozostałe usługi Auto-Glass

W naszej ofercie znajdziesz również kalibrację systemów ADAS w przedniej szybie. Dodatkowo nasz team pracuje jako niezależny serwis i może do Ciebie dojechać – wykonujemy nasze usługi na zewnątrz, jak i wewnątrz w zamkniętych pomieszczeniach.

Chętnie rozliczymy szkody za Ciebie i w ramach Twojego ubezpieczenia naprawimy lub wymienimy szybę w aucie!

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą usług dla klientów flotowych. Nasze szyby spotkasz w samochodach osobowych, ciężarowych i autobusach na terenie całego kraju i Europy!

Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (3)
5
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik