Car Electronics Bydgoszcz: , , , ,

4,6
Wybór użytkowników 2022

Car Electronics

Ludwika Solskiego 20, 85-132 Bydgoszcz
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
poczta...
Pokaż adres e-mail
726151...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę

Elektryk samochodowy Bydgoszcz Szwederowo: Auto elektryk Car Electronics | Warsztaty

Elektryk samochodowy Bydgoszcz Szwederowo: Auto elektryk Car Electronics

Nasz bydgoski warsztat samochodowy specjalizuje się w naprawie usterek elektrycznych w samochodach osobowych i dostawczych do 3,5 tony. Kompleksowo zaopiekujemy się elektryką w Twoim aucie, zamontujemy alarm, a nawet sprzęt caraudio.

Nagłośnienie od Auto elektryk Car Electronics

W naszym warsztacie wykonujemy profesjonalną usługę nagłaśniania pojazdów na życzenie naszych Klientów. Mamy również ogromne doświadczenie w montowaniu radioodbiorników i wzmacniaczy, głośników i skrzyń basowych, a także DVD, monitorów i anten. Z nami z pewnością nie zabraknie Ci odpowiedniego wsparcia dźwiękowego w trasie!

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych na usługę odkodowania radia Radio Code.

Dla Twojego bezpieczeństwa

Przywiązujemy ogromną uwagę do bezpieczeństwa Twojego pojazdu. Mamy nadzieję, że Ty również! Z przyjemnością zajmiemy się dla Ciebie montażem autoalarmów i immobiliserów z atestem. Montujemy również zamki centralne ze sterowaniem na pilota.

Zajmiemy się także naprawą, przeglądem i serwisem pogwarancyjnym alarmu w Twoim pojeździe, rozblokujemy auto na terenie Bydgoszczy oraz wystawimy zaświadczenie dla ubezpieczalni.

Z nami możesz czuć się bezpiecznie Ty i Twój pojazd!

Nawigacja i lokalizatory

W naszej ofercie znajdziesz również możliwość montażu nawigacji GPS oraz anten GPS. Zajmujemy się również dystrybucją map nawigacyjnych oraz montażem CB radia i regulacją anten SWR.

W naszej ofercie znajdziesz również produkty Yanosik.

Pełen zakres usług

Zajmujemy się autoalarmami, immobiliserami, zestawami głośnomówiącymi, lokalizatorami GPS Yanosik, syrenami alarmowymi, podnoszeniem szyb, montażem gniazda haka holowniczego.

Zakładamy centralne zamki elektryczne i pneumatyczne, montujemy czujniki cofania, syreny alarmowe, siłowniki oraz moduły do centralnych zamków. Oferujemy piloty do alarmów i centralnych zamków.

Sprawdzamy ładowanie akumulatora, przeprowadzamy diagnostykę i kasujemy błędy, a także usuwamy zbędne ubytki prądu, które mogą rozładowywać akumulator.

Wygodnie i szybko

Nasz warsztat wykonuje usługi szybko i sprawnie. Pracujemy w tygodniu roboczym do godziny 18:00. Przyjmujemy dowolną formę płatności – gotówkę lub kartę płatniczą – wszystko z myślą o naszych Klientach, którym nie zawsze odpowiada wyłącznie jeden rodzaj płatności.

Odwiedź nasz warsztat i napraw usterkę elektryczną w swoim pojeździe!

Opinie (49)
4,6
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik