autoMAREX Bytom: Blacharstwo samochodowe Lakiernik Samochód zastępczy

5

autoMAREX

Wiktora Maksa 7, 41-907 Bytom
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
auto...
Pokaż adres e-mail
7905...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 16:00
Umów wizytę
"Witamy na stronie serwisu powypadkowego istniejącego na rynku motoryzacyjnym od 1989 roku, który od samego początku specjalizuje się tylko w kompleksowych naprawach powypadkowych (rozliczenia bezgotówkowe z ubezpieczalniami). Przez te lata zgromadziliśmy spore doświadczenie. Zakład należy sieci naprawczej Hestia, MTU , AXA, GENERALI, PROAMA, UNIQA, COMPENSA, INTER RISK, ALLIANZ, WIENER i dla tych klientów likwidacja szkody odbywa się w całości na miejscu tj: zgłoszenie szkody, przyjęcie dokumentów, wykonanie oględzin i kosztorysu Audatex lub Eurotax, oraz kompleksowa naprawa. Wszystkie formalności załatwiamy na miejscu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzamy Twój cenny czas ! Na czas naprawy dysponujemy samochodami zastępczymi."
Opinie (5)
5
zdjęcie użytkownika
wybieral
2 miesiące temu
Szybko i solidnie załatwiony temat. Panowie profesjonaliści.
zdjęcie użytkownika
bodoro
3 miesiące temu
Najlepsi!!! 100% satysfakcji. Polecam z czystym sumieniem.
Właściciel
Dziękujemy:)
zdjęcie użytkownika
orfen29
powyżej 3 miesięcy temu
Solidnie i profesjonalnie wykonali zadanie. Jestem pod wrażeniem efektu końcowego. W 100% polecam.
Właściciel
Dziękujemy :)
zdjęcie użytkownika
ziomek
powyżej 3 miesięcy temu
Polecam z czystym sumieniem. Efektownie i profesjonalnie. Co do ceny to nie jest najgorzej.
Właściciel
Dziękujemy.
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.