Compet MOTOTECHNIKA Bytom: Blacharstwo samochodowe Lakiernik Mechanicy Naprawa/wymiana szyb samochodowych Samochód zastępczy

Zdjęcie zastępcze
1,5

Compet MOTOTECHNIKA

Prosta 4, 41-909 Bytom
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
serw...
Pokaż adres e-mail
3250...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Compet MOTOTECHNIKA świadczy kompleksowe usługi w zakresie napraw powypadkowych z szerokim wsparciem dotyczącym procesu likwidacji szkód komunikacyjnych z polis AC i OC.
Opinie (6)
1,5
zdjęcie użytkownika
yanosik44213881
powyżej 3 miesięcy temu
bardzo drogo oszukują klientów i dodają usterki których w ogóle nie ma
zdjęcie użytkownika
frason
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo drogo!!! Zmieniłem na innego mechanika, ponieważ dla mnie pieniądze które tutaj zostawiałem są ogromne.
zdjęcie użytkownika
maxiu89
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
teclaw
powyżej 3 miesięcy temu
Źle zdiagnozowane auto, co oznacza że zrobili coś co tego nie wymagało. Straciłem kasę a usterka nadal nie zrobiona.
Zobacz więcej komentarzy4 / 6
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.