Jarosław Czarnowski Chojnice: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Regeneracja/wymiana filtra DPF Elektryka samochodowa Mechanicy Serwis aut hybrydowych i elektrycznych Wymiana oleju Holowanie

4,8

Jarosław Czarnowski

Jeziorki 32A, 89-600 Chojnice
Pokaż na mapie
jare...
Pokaż adres e-mail
888 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę

Opinie (9)
4,8
zdjęcie użytkownika
cytrynowka
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
czarna9977
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
123janek
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo rzetelna diagnoza i obsługa. Imponująca ilość sprzętu. Kompleksowa obsługa, nie ma odsyłania do elektryków itp. Polecam.
zdjęcie użytkownika
majuli
powyżej 3 miesięcy temu
Godny polecenia
Zobacz więcej komentarzy4 / 9
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.