Warsztat samochodowy Chojnice

Zdjęcie zastępcze
5

Warsztat samochodowy

Skrajna 3, 89-620 Chojnice
Pokaż na mapie
kosmodeusz...
Pokaż adres e-mail
+48 692094...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Opinie (5)
5
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
15.10.2021

5 błędów, które niszczą Twój samochód

Dobry stan i kondycja naszego auta to podstawa, która zapewnia nam bezpieczeństwo jazdy. Jest wiele aspektów, na które nie mamy wpływu – usterki fabryczne, pogoda czy nieprzewidziane na drodze wypadki to zmienne, które nie zależą od nas. Jest jednak wiele nawyków, które możemy zmienić, aby jeszcze lepiej chronić nasze auto. Wystarczą drobne zmiany w codziennych czynnościach, aby nie niszczyć swojego pojazdu i uniknąć kosztownych, długotrwałych serwisów czy napraw. Sprawdź 5 najczęściej popełnianych błędów, które niszczą Twój samochód.
Artykuł
28.10.2019

Kierowcy wybrali najlepsze warsztaty samochodowe w Warszawie [TOP 5]

W jakim miejscu na mapie Warszawy można z czystym sumieniem zostawić auto do naprawy? Gdzie nie natkniemy się na nieuczciwego mechanika, który nie dołoży nam dodatkowych zmartwień? Wszystko zostało rozstrzygnięte przez samych kierowców. Oto TOP 5 najlepiej ocenianych warsztatów samochodowych w stolicy Polski.
Artykuł
13.04.2022

Coraz więcej warsztatów samochodowych bankrutuje?

Nikt nie ma wątpliwości, że rynek motoryzacyjny mocno się zmienił. To efekt pandemii oraz nowej postpandemicznej rzeczywistości, w której aktualnie funkcjonujemy. Zmiany nie są dla wszystkich pozytywne – zwłaszcza, że inflacja rośnie, tak jak i opłaty za prąd oraz gaz. Nie mówiąc o cenach paliwa… Cała branża motoryzacyjna odczuwa każdy z tych aspektów, a najmocniej wpływa to na warsztaty samochodowe. W kraju coraz więcej z nich zaczęło się zamykać. Sytuacji nie wspiera również odmowa resortu w kwestii podniesienia cen za przeglądy samochodowe.