MAR-MOS SERWIS GRUPY VW Chotomów: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Regeneracja/wymiana filtra DPF Elektryka samochodowa Mechanicy Przeglądy techniczne Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Wulkanizacja Odbiór samochodu od klienta

Opinie (12)
3,3
zdjęcie użytkownika
avonken
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo wysoki poziom napraw. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Skuteczni i profesjonalni w każdym calu.
Właściciel
DZIĘKUJE BARDZO
zdjęcie użytkownika
darekb1973
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
Pietro
powyżej 3 miesięcy temu
Szanują klienta i bardzo o niego dbają. Starają się wykonywać pracę na wysokim poziomie. Miła atmosfera i sympatyczna załoga. Pozdrawiam i polecam.
Właściciel
Dziękujemy I zapraszamy ponownie
zdjęcie użytkownika
Bartos
powyżej 3 miesięcy temu
Moje auto zostało bardzo dobrze i sprawnie naprawione. Dobra cena i miły personel. Jest ok.
Właściciel
DZIĘKUJE BARDZO
Zobacz więcej komentarzy4 / 12
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.