Q SERVICE Chynów

Zdjęcie zastępcze
4,3

Q SERVICE

Widok 7a, 05-650 Chynów
Pokaż na mapie
mirr...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (4)
4,3
zdjęcie użytkownika
bello39
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo sprawnie chłopaki naprawili moje auto. Do dnia dzisiejszego jeżdżę bez żadnych problemów. Serdecznie polecam.
zdjęcie użytkownika
Normand
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo sprawnie wykryta usterka, tego samego dnia załatwili potrzebną część dzięki której szybko mogłem odebrać auto. Ceny bardzo przystępne.
zdjęcie użytkownika
160195
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
lennon00
powyżej 3 miesięcy temu
Specjaliści jakich mało...Żadna usterka nie sprawia im problemu, czasami maja odległe terminy ale to tylko zasługa ich wiedzy i jakości wykonywanych usług.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
27.09.2021

Jesienią pogoda na drogach potrafi zaskoczyć… ulewą! Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie deszczu

Jesienne warunki drogowe są trudne, zwłaszcza, że coraz szybciej zapada zmrok. Jednak nie to jest najgorszym, co może nam się przytrafić na trasie. Soczysta ulewa potrafi wprowadzić prawdziwy zamęt na drogach i doprowadzić do wielu wypadków, a nawet awarii samochodu. Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie ulew.
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!