Auto Strefa Konrad Fundowicz Ćmielów: Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Mechanicy Wymiana oleju Wulkanizacja Odbiór samochodu od klienta

4,3

Auto Strefa Konrad Fundowicz

Legionów 28, 27-440 Ćmielów
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
auto...
Pokaż adres e-mail
533 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 17:00
Umów wizytę
Opinie (3)
4,3
zdjęcie użytkownika
yanosik54355984
2 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
thebluedarek
powyżej 3 miesięcy temu
Szybko, porządnie i w rozsądnej cenie. Polecam.
zdjęcie użytkownika
halunocyferka
powyżej 3 miesięcy temu
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.
10.09.2021

O co chodzi z tym filtrem DPF? Czy ja mam go w swoim aucie?

Słyszysz filtr DPF w aucie i coś tam, gdzieś tam Ci szumi, ale nie do końca wiesz co? Przychodzimy z pomocą! To urządzenie, które pracuje w układzie wydechowym i jest filtrem cząstek stałych. To nadal za mało wiedzy dla Ciebie? To przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz na temat filtra DPF.