ASO - FIAT IVECO Częstochowa

Zdjęcie zastępcze
3,4

ASO - FIAT IVECO

Przestrzenna 62, 42-200 Częstochowa
Pokaż na mapie
asok...
Pokaż adres strony
asok...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 08:00 - 17:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (5)
3,4
zdjęcie użytkownika
kalasz
powyżej 3 miesięcy temu
Serdeczna i miła obsługa klienta. Wszystko załatwione w umówionym terminie. Fachowo i profesjonalne.
zdjęcie użytkownika
bytek
powyżej 3 miesięcy temu
Obsługa jak zawsze interesuje się każdym klientem i jest bardzo pomocna. Auto sprawnie i profesjonalnie naprawione. W 100% pełne zadowolenie.
zdjęcie użytkownika
mesiek60
powyżej 3 miesięcy temu
witam serwis nie fachowy auta naprawiają uczniowie bez nadzoru robiąc dodatkowe uszkodzenia uszkodzili mi chłodnice klimatyzacji, Pan Jacek twierdzi że dziura jest że starości w dwu letnim Punto. nie polecam serwisu
zdjęcie użytkownika
rimany
powyżej 3 miesięcy temu
Bezczelność Pana z obsługi klienta i fakt, że przeszkadza mu telefon od klienta skreśla ta firmę na całej linii. Nierzetelność, niefachowość, niesłowność. Ratuje podejście Pana Dyrektora
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.