Autoryzowany Serwis Honda - Bosel Częstochowa: Autoryzowany Serwis Samochodowy

Zdjęcie zastępcze
5

Autoryzowany Serwis Honda - Bosel

Bohaterów Katynia 158/160, 42-200 Częstochowa
Pokaż na mapie
serw...
Pokaż adres e-mail
+483...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (4)
5
zdjęcie użytkownika
kryzysik97
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
matmaly
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
Calvin
powyżej 3 miesięcy temu
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie bez zbędnego owijania. Auto przyjęte na umówioną godzinę, cena jaka była uzgodniona taka była przy odbiorze. Bez żadnych niespodzianek.
zdjęcie użytkownika
gidalor
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo miłe, oraz profesjonalne podejście do klienta. Obsługa informuje bardzo dokładnie o kosztach serwisu, oraz o wykonanych czynnościach. Jestem bardzo zadowolony
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.