MECHANIKA POJAZDOWA AUTOM Częstochowa

Zdjęcie zastępcze
3,4

MECHANIKA POJAZDOWA AUTOM

Warowna 4, 42-280 Częstochowa
Pokaż na mapie
debs...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (5)
3,4
zdjęcie użytkownika
bulbak
powyżej 3 miesięcy temu
Solidny mechanik, konkretnie i fachowo podszedł do tematu. Uczciwy i bardzo dokładny. Zdecydowanie polecam.
zdjęcie użytkownika
madrej
powyżej 3 miesięcy temu
Najbardziej fachowa naprawa pojazdów. Pełna profeska. Gorąco polecam.
zdjęcie użytkownika
hamlik
powyżej 3 miesięcy temu
po oddaniu auta do naprawy serwis nie mógł sobie poradzić z naprawą,aby wyjść z twarzą do klijenta wymienił świece za które skasował 215 zł auto nadal nie naprawione
zdjęcie użytkownika
cevra
powyżej 3 miesięcy temu
Najrzetelniejsi jakich dotychczas spotkałam dlatego w podziekowaniu pisze ta opinie. Komus trzeba ufać a ten warsztat zdobył moje zaufanie
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.