Motoadam Warsztat Mechaniki Pojazdowej Daleszewo Radziszewo

Zdjęcie zastępcze
4,6

Motoadam Warsztat Mechaniki Pojazdowej

Szczecińska 66, 74-107 Daleszewo Radziszewo
Pokaż na mapie
moto...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 08:00 - 16:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (5)
4,6
zdjęcie użytkownika
btatomalu
powyżej 3 miesięcy temu
Polecam ten warsztat. Duży ruch w interesie przez co terminy odległe....
zdjęcie użytkownika
modeteli
powyżej 3 miesięcy temu
Nie naprawiałem tu auta, panowie mechanicy uznali że nie znają się na tych typach silników i uczyli by się na moim przypadku. A ja to bardzo szanuję
zdjęcie użytkownika
charker
powyżej 3 miesięcy temu
Najlepszy mechanik w szczecinie i okolicy! Gość zna się na rzeczy i mówi rzetelnie. Polecam
zdjęcie użytkownika
rakloz
powyżej 3 miesięcy temu
Proste naprawy idą sprawnie i szybko. Niestety z remontem silnika trwa to i trwa. Kontakt telefoniczny bardzo sprawny choć czasem wydaje się że wypadałoby sprawdzić stan faktyczny osobiście
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.