Warsztat samochodowy Dobra

Zdjęcie zastępcze
5

Warsztat samochodowy

Sportowa 1 a, 72-003 Dobra
Pokaż na mapie
mcs_...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (5)
5
zdjęcie użytkownika
bartlukaszczyk
powyżej 3 miesięcy temu
Szybka i fachowa obsługa. Zdecydowanie polecam
zdjęcie użytkownika
rulniek
powyżej 3 miesięcy temu
Jestem pod dużym wrażeniem jakości usług świadczonych przez ten serwis. Rewelacja!! To byl moj drugi raz i juz wiem ze zostane stalym klientem!
zdjęcie użytkownika
sectilzen
powyżej 3 miesięcy temu
Profesjonalna obsługa szybki termin wykonania napraw przy konkurencyjnej cenie. Obsluga bardzo mila i przyjazna. Polecam wszystkim serdecznie
zdjęcie użytkownika
bigesinter
powyżej 3 miesięcy temu
Polecam. Szybka i sprawna obsluga klienta, bardzo dobre indywidualne i konkretne podejscie. Wykonanie uslug na bardzo wysokim poziomie
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
27.09.2021

Jesienią pogoda na drogach potrafi zaskoczyć… ulewą! Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie deszczu

Jesienne warunki drogowe są trudne, zwłaszcza, że coraz szybciej zapada zmrok. Jednak nie to jest najgorszym, co może nam się przytrafić na trasie. Soczysta ulewa potrafi wprowadzić prawdziwy zamęt na drogach i doprowadzić do wielu wypadków, a nawet awarii samochodu. Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie ulew.
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!