Auto Serwis Henryk Sztychmiler Elbląg: Serwis klimatyzacji samochodowej Blacharstwo samochodowe Lakiernik Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Mechanicy Przeglądy techniczne Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Wulkanizacja

3,9

Auto Serwis Henryk Sztychmiler

Aleja Odrodzenia 3, 82-300 Elbląg
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
biur...
Pokaż adres e-mail
785 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 17:00
Umów wizytę
Firma rozpoczęła działalność w 1990 r. od mechaniki pojazdowej, sukcesywnie poszerzając zakres usług - najpierw o usługi blacharskie, a następnie lakiernicze. Stale inwestując w urządzenia i przyrządy oraz budując nowe hale w 2001r. otworzyliśmy Stację Kontroli Pojazdów wyposażoną w nowoczesną linię diagnostyczną.
Dzisiaj wykonujemy usługi kompleksowe w zakresie:
okresowych badań technicznych pojazdów
mechaniki pojazdowej
komputerowa diagnostyka silników i układów elektronicznych
obsługi ogumienia - wymiana opon, wyważanie, sprzedaż
obsługi klimatyzacji
blacharstwo
lakiernictwo
Opinie (7)
3,9
zdjęcie użytkownika
yanosik10081297
23 dni temu
zdjęcie użytkownika
siwy1977
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
andrewj
powyżej 3 miesięcy temu
Polecam. Tu nie wytna wam dpf-a czy katalizatora przy okazji naprawy. Z Panem Tomkiem synem wlasciela idzie się dogadać - zawsze mi proponowal różne cenowo części i doradzal co by sam wybrał, nigdy nie czułem że ktoś mnie naciaga na niepotrzebne wydatki. Serwisowalem tutaj Toyote Avensis (olej, klocki, tarcze, dwumasa, rozrzad, klimatyzacja) i dwa razy korzystałem z blacharza-lakiernika. Obecnie w nowym samochodzie na gwarancji korzystam na razie z wymiany opon i ze stacji kontroli pojazdów.
zdjęcie użytkownika
tomsqb
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 7
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.