Autoryzowany Serwis Ford - Gołębiewski Elbląg

Zdjęcie zastępcze
3,6

Autoryzowany Serwis Ford - Gołębiewski

Żuławska 19, 82-300 Elbląg
Pokaż na mapie
55 2...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (8)
3,6
zdjęcie użytkownika
kornas
powyżej 3 miesięcy temu
Szybko i konkretnie wykonali swoją pracę. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Uważam że zasługują na piąteczkę.
zdjęcie użytkownika
freegun1
powyżej 3 miesięcy temu
Brak umiejętności w czymkolwiek ,nie polecam. Wymiana silnika w tym warsztacie Kowalskim trwała 3 miesiące . Jednak obraziłem w tym momencie zawód kowala więc przepraszam wszystkich kowali bo oni młotem by tą robotę wykonali lepiej. Auto dymi kopci leje się olej gdzie popadnie a każda wizyta po otwarciu maski Forda wygląda jak jedna wielka opaska kablowa. I za każdym razem serwis odpowiada że takie się robi. Pani spisuje z dowodu rejestracyjnego Ford Transit i próbuje otworzyć Fiestę.Brawo.
zdjęcie użytkownika
maciejlopatto
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
orcio65
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 8
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.