Autoryzowany Serwis Skoda i Volkswagen Bohemia Motors Falenty: ASO

4,4

Autoryzowany Serwis Skoda i Volkswagen Bohemia Motors

Aleja Krakowska 5/A, 05-090 Falenty
Pokaż na mapie
224899...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 07:00 - 19:00
Umów wizytę
salon...
Pokaż adres e-mail
www....
Pokaż adres strony
Bohemia Motors to ekskluzywny salon samochodowy marki Skoda, znany z wysokiej jakości obsługi klienta i bogatej oferty aut. Salon wyróżnia się eleganckim i nowoczesnym designem, który tworzy luksusową atmosferę sprzyjającą zakupom samochodów. Jednym z głównych atutów Bohemia Motors salon Skody jest profesjonalny zespół sprzedaży, który służy klientom pomocą i doradztwem na każdym etapie procesu zakupowego. Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście, rzetelne informacje o dostępnych modelach Skody oraz atrakcyjne warunki finansowe. Salon Bohemia Motors Skoda specjalizuje się w prezentacji najnowszych modeli samochodów marki, co pozwala klientom na poznanie nowości technologicznych, designu oraz standardów bezpieczeństwa oferowanych przez Skodę. Dodatkowo, salon oferuje możliwość przetestowania samochodów w ramach jazd próbnych, aby zapewnić klientom komfort i pewność przed dokonaniem zakupu. Warto także podkreślić, że Bohemia Motors Skoda dba o wysoką jakość obsługi posprzedażnej, zapewniając serwis gwarancyjny, naprawy, regularne przeglądy techniczne oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się spokojem i pewnością, że ich samochody są w dobrych rękach.
Zakres usług
Cennik usług
Wymiana Oleju z filtrem teraz 555 zł
555,00 zł - 555,00 złUmów wizytę
Skorzystaj z wymiany oryginalnego oleju Wymiana oleju z filtrem 555 zł. * Szczegóły u doradców. Oferta ważna do 30 czerwca 2024.
Czyszczenie klimatyzacji z wyminą filtra teraz 439*
439,00 zł - 439,00 złUmów wizytę
*Odgrzybianie klimatyzacji z wymianą filtra kabinowego, zestaw do czyszczenia klimatyzacji, Mikrofiltr (JZW), *cena nie obejmuje czynnika R.
Obsługiwane marki samochodów
Opinie (27)
4,4
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku