Bawaria Motors Janki - serwis MINI Falenty: Blacharstwo samochodowe Lakiernik Mechanicy

4,5

Bawaria Motors Janki - serwis MINI

Aleja Krakowska 5, 05-090 Falenty
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
jank...
Pokaż adres e-mail
22 2...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 9:00 - 15:00
Umów wizytę
GODZINY OTWARCIA


SALON SPRZEDAŻY:

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 15:00

DZIAŁ SERWISU

Poniedziałek - Piątek: 8:00 – 18:00
Sobota: 9:00 - 15:00

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 – 18:00
Sobota: Zamknięte

DZIAŁ CZĘŚCI I AKCESORIÓW

Poniedziałek - Piątek: 8:00 – 18:00
Sobota: 9:00 - 15:00

Bawaria Motors to największy dealer BMW i MINI w Polsce. Zespół wchodzi w skład firmy PGA Polska, która jest częścią PGA Motors istniejącej od 1979 roku i działającej we Francji, w Holandii i Polsce, należącą do Emil Frey, jednej z największych na świecie firm motoryzacyjnych. Na terenie naszego kraju znajdują się cztery salony Bawaria Motors zlokalizowane w Warszawie, Jankach, Gdańsku i Katowicach. Łącznie pracuje w nich aż 345 specjalistów w dziedzinach związanych z motoryzacją, renowacją i sprzedażą pojazdów. Każdy z oddziałów posiada w ofercie samochody nowe, dostępne od ręki, jak i używane. Oddziały oferują także usługi blacharsko-lakiernicze oraz serwisu mechanicznego. Wymiana oleju, odnowienie wnętrza pojazdu czy zabezpieczenie powłoki lakierniczej to tylko część z usług czekających na kierowców. Poza standardową ofertą obejmującą części i akcesoria takie jak koła i opony, lusterka, kierownice czy pokrowce, Klienci znajdą tu także wiele innych dodatków związanych z motoryzacją. Wśród nich są między innymi foteliki dziecięce, kosmetyki samochodowe, oleje, a nawet ubrania i kolekcje odzieżowe dla kobiet i mężczyzn. Usługi Bawaria Motors są atrakcyjne nie tylko dzięki szerokiemu wyborowi pojazdów. Grupa cyklicznie udostępnia swoim Klientom możliwość skorzystania ze specjalnych ofert dających wszystkim wyjątkowy wachlarz możliwości. Istniejąca od 2004 roku grupa Bawaria Motors rozwija nie tylko ofertę, ale i swoje kompetencje. Efektem tego jest nagroda 6. Ogólnopolskiego Kongresu Dealerów Samochodowych. W jego ramach Grupa PGA Polska, w skład której wchodzi Bawaria Motors, otrzymała tytuł Najlepszego Dealera Samochodów Używanych.
Opinie (4)
4,5
zdjęcie użytkownika
paziu81
3 miesiące temu
Właściciel
Szanowny Panie, dziękujemy za przyznanie naszemu serwisowi najwyższej możliwej oceny. Szanowny Kliencie, serdecznie dziękujemy za odznaczenie naszego serwisu najwyższą możliwą notą. Pozdrawiamy, MINI Bawaria Motors
zdjęcie użytkownika
deymon19
3 miesiące temu
Właściciel
Szanowny Kliencie, serdecznie dziękujemy za odznaczenie naszego serwisu najwyższą możliwą notą. Pozdrawiamy, MINI Bawaria Motors
zdjęcie użytkownika
Lacki
powyżej 3 miesięcy temu
Fajne dogodne godziny, jeśli chodzi o odbiór auta. Naprawa wykonana solidnie, rzetelnie i profesjonalnie. Podejście do klienta bardzo miłe. Ceny niewygórowane.
Właściciel
Szanowny Kliencie, cieszymy się, że jakość naszych usług spełniła Pańskie oczekiwania. Serdecznie dziękujemy za uhonorowanie naszego serwisu najwyższą oceną! Pozdrawiamy, MINI Bawaria Motors
zdjęcie użytkownika
Adriino
powyżej 3 miesięcy temu
Serwisowałem tutaj pierwszy raz auto. Wszystko profesjonalnie i fachowo natomiast ceny....No strasznie drogo.
Właściciel
Szanowny Panie, dziękujemy za docenienie wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów. Jeśli jakość usług na którymkolwiek z etapów pozostawiła wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z serwisem. Pozdrawiamy, MINI Bawaria Motors
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.