Interbis Sp. z o.o. Gdańsk: Autoryzowany Serwis Samochodowy

4,9
Wybór użytkowników 2021, 2020

Interbis Sp. z o.o.

Kartuska 408, 80-125 Gdańsk
Pokaż na mapie
serw...
Pokaż adres e-mail
58 5...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Opinie (32)
4,9
zdjęcie użytkownika
gładys53
miesiąc temu
Kompetentni, wykfalifikowani i profesjonalni mechanicy. Nic więcej dodawać nie trzeba.
zdjęcie użytkownika
purol
2 miesiące temu
Serwis jako jedyny rozwiązał problem w moim aucie. Nikt tego nie chciał się podjąć. Teraz autko śmiga jak nowe. Polecam.
zdjęcie użytkownika
Zartek
2 miesiące temu
Fachowo i sprawnie załatwiona usługa. Polecam serdecznie bez zastrzeżeń.
zdjęcie użytkownika
naidrokfoto
3 miesiące temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 32
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.