AUTO PERFEKT Gniezno: Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Elektryka samochodowa Serwis i montaż instalacji gazowych Wymiana oleju Samochód zastępczy

Zdjęcie zastępcze
4,5

AUTO PERFEKT

Kolejowa 3, 62-200 Gniezno
Pokaż na mapie
fran...
Pokaż adres strony
serw...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 08:00 - 19:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (4)
4,5
zdjęcie użytkownika
-8smy-
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
husik776
powyżej 3 miesięcy temu
Po telefonicznym umówieniu szybka i sprawna obsługa i naprawa
zdjęcie użytkownika
sivy69
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
arkadym100
powyżej 3 miesięcy temu
Polecam tanio i fachowo dzięki panu mechanikowi który się pochylił nas moim problemem .Pani na recepcji brak obycia z klientem odpychająca i dla niej klient to problem którego trzeba się jak najszybciej pozbyć a szkoda uwaga na tą panią lepiej poprosić o jakiegoś mechanika niż z tą panią rozmawiać !
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.